Pradžia
Lt En

Apie miesto strateginius planus seniūnaičiams - iš pirmų lūpų

Apie miesto strateginius planus seniūnaičiams - iš pirmų lūpų

Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis ir Strateginio planavimo skyriaus vedėja Indrė Butenienė Klaipėdos miesto seniūnaičiams išsamiai pristatė Klaipėdos miesto savivaldybės 2020-2022 metų strateginio veiklos plano projektą.

Šis planas – tai savivaldybės veiklos „vadovas“ ateinantiems trejiems metams. Jame išdėstyti savivaldybės numatomi darbai įvairiose srityse – miesto viešųjų erdvių priežiūros, susisiekimo, aplinkosaugos, švietimo, kultūros, sporto ir kt. Šis dokumentas - savivaldybės biudžeto pagrindas. Savivaldybės 2020–2022 m. strateginį veiklos planą ir Klaipėdos miesto savivaldybės 2020 metų biudžetą numatoma teikti savivaldybės tarybai svarstyti ir tvirtinti vasario mėnesį.

Susirinkusiems pristatyta, kad Strateginis veiklos planas parengtas atsižvelgiant į Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos patvirtintus strateginius dokumentus. Papasakota apie planą sudarančias 12 programų, kurios apima visas savivaldybės veiklos sritis – nuo švietimo, socialinių, kultūros, sporto paslaugų teikimo iki miesto infrastruktūros projektų įgyvendinimo – gatvių rekonstrukcijos, viešųjų erdvių tvarkymo. Seniūnaičiams pristatyti ambicingiausi šių metų projektai Klaipėdoje, taip pat - kokie didžiausi darbai bus vykdomi atskirose miesto dalyse (pietinė, centrinė, šiaurinė).

Tarp sričių, kurioms bus paskirstyti miesto pinigai, - ir didžiausi šių ir ateinančių metų tarptautiniai renginiai.

Savivaldybės administracijos direktorius kvietė seniūnaičius, turinčius pastabų, pasiūlymų ar norinčius užduoti klausimus dėl strateginio veiklos plano, kreiptis į Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Strateginio planavimo skyrių. Taip pat buvo atsakyta į aktualius seniūnaičiams klausimus.

 

 

 

 

 

 

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams