Pradžia
Lt En

Belaukiant kovo 11-osios Klaipėdoje – 2000 vėliavų dovanų

Belaukiant kovo 11-osios Klaipėdoje – 2000 vėliavų dovanų

Kovo 11-ąją, švenčiant 30-ąsias Nepriklausomybės atkūrimo metines, uostamiesčio mokyklų pirmokams bus padovanota 2000 tradicinių Lietuvos trispalvių.

Renginys-akcija „Padovanok Laisvę“ atsigręš į Klaipėdos ir visos Lietuvos ateitį, į tuos, kurie dar tik pradeda savo mokslų kelią. Tai jiems ir jų šeimoms kovo 11 d. bus dovanojama Lietuvos vėliava. Ši vėliava simbolizuos kiekvienam iš jų suteiktą prigimtinę laisvę vieną dieną iškeliauti mokytis svetur, tyrinėti pasaulį ir pasirinkimą laisva valia grįžti į savo šalį bei gimtą miestą, čia gyventi ir kurti.

Kiekvienam pirmokui netrukus bus įteiktas laiškas-kvietimas, kurį į vėliavą bus galima iškeisti kovo 11 d. nuo 15 val. iki 17 val. senamiestyje įsikūrusiuose trispalvių dalinimo punktuose –  Karlskronos aikštėje ir prie paminklo vieningai Lietuvai „Arka“.

Kovo 11-ąją pirmą kartą Klaipėdos istorijoje Nepriklausomybės atkūrimo dienos renginio scena stovės ant Biržos tilto. Danės upė tarp Biržos ir Pilies tiltų nušvis geltona, žalia ir raudona spalvomis!

Klaipėdiečiai ir miesto svečiai kviečiami aktyviai dalyvauti akcijos „Padovanok laisvę“ finale ir kartu siekti oficialaus rekordo – daugiausia tradicinio dydžio trispalvių vienoje vietoje! 17 val. visi, susirinkę į šventinį minėjimą, išsirikiuos tarp Biržos ir Pilies tiltų, Lietuvos vėliavomis apjuosdami Danės upę, taip įprasmindami Laisvę.

Užfiksavus rekordą laisvę toliau švęsime mėgiamų artistų Ericos Jennings, Jurgio Didžiulio ir Vido Bareikio koncerte.

Akcijos „Padovanok Laisvę“ tikslas - ne tik pasiekti rekordą, bet tapti daugiausia tradicinio dydžio  trispalvių turinčiu Lietuvos miestu.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio proga taip pat kviečiame vėliavas dovanoti savo artimiesiems, draugams, kaimynams, kolegoms. Raginame miesto organizacijas, įstaigas, visus Klaipėdos gyventojus jau turimas vėliavas pakeisti naujomis, kokybiškomis trispalvėmis. Tradicinio dydžio Lietuvos trispalvę šiuo metu galima įsigyti už simbolinę kainą (5,99 Eur) internete adresu www.padovanoklaisve.lt arba Bilietai.lt kasose (perkant dvi vėliavas kaina – 9,99 Eur). Internetu įsigytas vėliavas bus galima atsiimti kovo 11 d. nuo 15 val. iki 17 val.  Karlskronos aikštėje ir prie paminklo vieningai Lietuvai „Arka“.

 

Akciją organizuoja Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centras Žvejų rūmai.

 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content