Pradžia
Lt En

Klaipėdoje paminėta Holokausto aukų atminimo diena

Klaipėdoje paminėta Holokausto aukų atminimo diena

Klaipėdos „Baltijos“ gimnazijoje šiandien vyko forumas „Holokaustas – nusikaltimas žmoniškumui“. Taip uostamiestyje paminėta tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena, kuri šiemet siejama ir su 75-osiomis Aušvico mirties stovyklos išvadavimo metinėmis. Už prisijungimą prie šios iniciatyvos organizuojant švietėjišką konferenciją Klaipėdos miesto savivaldybė dėkoja Klaipėdos žydų bendruomenei, Klaipėdos „Baltijos“ gimnazijai bei Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centrui.

Pasaulio žydų kongresas, minint sausio 27-ąją, tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną, kvietė visus prisijungti prie pasaulinės akcijos „We remember“, kuri skirta pagerbti Holokausto aukų atminimui bei skleisti žiniai, kad tai negali pasikartoti – nė vienai tautai, rasei ar socialinei žmonių grupei.

Dalyvaujantys akcijoje kviečiami nusifotografuoti su užrašu We remember arba Mes prisimename ir dalintis savo nuotrauka socialiniuose tinkluose naudojant grotažymes #WeRemember ir #MesPrisimename. Jungtis prie šios iniciatyvos ragina ir Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija.

 

 Daugiau apie akciją - https://weremember.worldjewishcongress.org

 

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams