Pradžia
Lt En

PAKARTOTINA INFORMACIJA ASMENIMS, ĮRAŠYTIEMS Į SĄRAŠĄ SOCIALINIAM BŪSTUI IŠSINUOMOTI

PAKARTOTINA INFORMACIJA ASMENIMS, ĮRAŠYTIEMS Į SĄRAŠĄ SOCIALINIAM BŪSTUI IŠSINUOMOTI

 

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija informuoja, kad 2017 m. gegužės 1 dieną baigiasi laikas, iki kurio Lietuvos Respublikos gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka yra privaloma deklaruoti turtą ir pajamas.

Primename, kad Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymas numato pareigą asmenims ir šeimoms, pageidaujantiems gauti paramą būstui išsinuomoti, tai yra asmenims ir šeimoms, įrašytiems į savivaldybėje sudarytą asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašą, Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka kasmet deklaruoti turtą ir gautas pajamas.

Vieną deklaracijos (forma FR0001) egzempliorių reikia pristatyti Klaipėdos miesto savivaldybės administracijai (Liepų g. 11, 114 kab., tel. 8 (46) 396329) arba, atvykus į savivaldybę nurodytu adresu, pasirašyti sutikimą, kad Savivaldybės administracija tvarkytų asmens duomenis, o informaciją apie turtą ir gautas pajamas už kalendorinius metus gautų pati. Sutikimas pasirašomas vieną kartą.

Asmenys ir šeimos, Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka nedeklaravę turto (įskaitant ir gautas pajamas) už 2016 metus, iš sąrašų bus išbraukiami.

 

Be to, nuo 2017-01-01 įsigaliojus Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo pakeitimams, asmenys ir šeimos, įrašyti į savivaldybėje sudarytą asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti sąrašą, iki 2017 metų gegužės 1 dienos Klaipėdos miesto savivaldybės administracijai turi pateikti užpildytą pajamų, kurios, vadovaujantis Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo 17 straipsnio 1 dalimi, neįskaitomos į asmenų ir šeimų gaunamas pajamas, sąrašą.* (Sąrašą bei kitą aktualią informaciją galima rasti Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos interneto svetainėje www.klaipeda.lt/Gyventojui/Būstas/Socialinis būstas).

*Pildo ir pateikia tiknepasiturintys gyventojai, gaunantys piniginę socialinę paramą

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams