Pradžia
Lt En

SAVIVALDYBĖ GRIEŽTINS VAIKŲ MAITNIMO DARŽELIUOSE KONTROLĘ

SAVIVALDYBĖ GRIEŽTINS VAIKŲ MAITNIMO DARŽELIUOSE KONTROLĘ

 

Savivaldybės administracija  griežčiau kontroliuos ikimokyklinio ugdymo įstaigų virtuvių veiklą bei vaikams gaminamo maisto kokybę bei maisto produktų apskaitą.

 Policijos pareigūnams nustačius galimos vagystės iš vieno Klaipėdos miesto darželio virtuvės faktą, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius sukvietė skubų maisto tvarkymo priežiūrą ugdymo įstaigose vykdančių institucijų atstovų pasitarimą.

Jame aptarta, kaip užkirsti kelią galimoms vagystėms iš darželių virtuvių, kokių priemonių būtina imtis, kad pagerėtų ir vaikams gaminamo maisto kokybė.

„Už maisto gaminimą atsakinga įstaiga, todėl jos vadovas turi prisiimti atsakomybę už savo pavaldinių veiklą,- sako Savivaldybės mero pavaduotoja Judita Simonavičiūtė.- Inicijuosime, kad būtų pradėtas tarnybinis patikrinimas dėl darželio direktorės veiksmų, neužtikrinusių vaikams gaminamo maisto saugumo.“

S.Budinas įsitikinęs, kad maisto kokybė nėra labai gera ir dėl virėjų kvalifikacijos: „Mąstysime, gal virtuvių darbuotojas reikėtų siųsti į kvalifikacijos kėlimo kursus“.

Direktoriaus įsakymu sudaryta speciali darbo grupė per mėnesį turėtų parengti siūlymus dėl maitinimo paslaugų kokybės gerinimo miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose, S.Budinas tikisi gauti išsamią informaciją dėl įstaigų, kurioms reikalingas virtuvių remontas, įrangos atnaujinimas, taip pat tikisi gauti atsakymą dėl  maisto gaminimo technologinių procesų gerinimo. Darbo grupėje, turinčioje administracijos vadovui pateikti rūpimus atsakymus, dalyvauja ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovai. Su jų pagalba tikimasi dažniau tikrinti maisto , tiekiamo vaikams, kokybę bei apskaitą.

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams