Pradžia
Lt En

Kviečiame dalyvauti apklausoje

Kviečiame dalyvauti apklausoje

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija nuo 2016 m. įgyvendina projektą PORTIS – Uostamiesčiai: darnaus judumo principų integravimas, pagal Europos Sąjungos programą Horizontai 2020.

Projekto tikslas – skatinti darnųjį judumą Klaipėdoje sprendžiant transporto srautų problemas, taikant inovatyvius sprendimus, bendradarbiaujant miestui ir uostui. Darnus judumas – tai galimybė keliauti keleiviniu ir bevarikliu ar aplinką mažai teršiančiu transportu, gyventojų keliavimas pėsčiomis, taip pat skatinant keliavimą viešuoju transportu.

Kviečiame užpildyti apklausą, kurios tikslas – nustatyti gyventojų nuomonę apie darnųjį judumą ir nustatyti galimybes darnaus judumo principų taikymui Klaipėdoje ir jos priemiesčiuose. Ši tyrimas yra tęstinis, kuriuo siekiama nustatyti gyventojų nuomonės pokyčius ir juos palyginti su 2017 m., 2018 m. spalio–gruodžio mėn. vykdytų apklausų rezultatais. Šio palyginamojo tyrimo rezultatai bus pristatyti projekto renginiuose, aprašyti projekto ataskaitoje, pristatyti viešuose svarstymuose darnaus judumo principų įgyvendinimui Klaipėdoje.

DALYVAUTI APKLAUSOJE

Anketa anoniminė. Apklausos duomenys bus naudojami tik tyrimui ir projekto įgyvendinimui. 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content