Pradžia
Lt En

Portis Day – nemokamos ekskursijos dviračiais

Portis Day – nemokamos ekskursijos dviračiais

Rugsėjo 6–7 d. Klaipėdos mieste organizuojama „Portis Day“. Ta proga kviečiame į nemokamas ekskursijas dviračiais po Klaipėdą su gidu „Miesto istorijos vingiai ir dabartis“.

Susitikimo vieta ir turo pradžia – Klaipėdos piliavietė, iš čia išaugo miestas. Susipažinę, kada ir kaip buvo įkurtas miestas, pajudėsime iki Kruizinių laivų terminalo. Apsukę ratą ir susipažinę su uosto raida stabtelsim prie daugiau nei šimtą metų mums tarnaujančio technikos paminklo – pasukamo tiltelio. Riedėdami Žvejų gatve atsidursime senamiesčio širdyje esančioje Teatro aikštėje, dar vadinamoje Anikės aikšte. 
Toliau maršrutas veda palei Danės upę pro miesto įžymybes: fachverkinius sandėlius, Biržos tiltą, burlaivį Meridianas, miesto įtvirtinimo fragmentą Jono kalnelį. Smagiai riedėdami dviračių taku pasieksime buvusio Bachmano dvaro kompleksą. Apžiūrėję išlikusio komplekso pastatus toliau riedėsime puikiu dviračių taku iki Botanikos sodo. Atsikvėpę ir pasigrožėję Danės šlaitais, perkirtę Dragūnų kvartalą pasieksime Girulių mišką. Tada patrauksime atgal į miesto centrą, sustosim Skulptūrų parke ir turą pabaigsime Atgimimo aikštėje.
Šio turo metu išgirsite daug įdomių legendų, istorinių pasakojimų apie seniausią Lietuvos miestą, susipažinsite su jo simboliais ir pamatysite miestą iš naujų perspektyvų. 
Beveik visas turas eina dviračių takais, todėl yra lengvas ir nesudėtingas. Kviečiame Jus susipažinti su miesto istorija ir patirti gražų nuotykį!

Dviračių turai vyks š. m. rugsėjo 6 d. 17 val. ir rugsėjo 7 d. 12 val. Registracija: https://forms.gle/yhR4tn9bpzACmdjL9 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content