Pradžia
Lt En

Dėl eismo tvarkos Sulupės gatvėje

2020-02-11

Saugaus eismo komisijos posėdyje buvo svarstytas klausimas dėl eismo tvarkos Sulupės gatvėje. Nutarta Sulupės gatvėje darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 9.00 val. įvesti vienpusį eismą.

Šiuo metu rangovai jau įrengė atitinkamus kelio ženklus. Nuo šiol bus organizuojamas vienos krypties eismas Sulupės gatve darbo dienomis nuo 7.00 iki 9.00 val., t. y. tuo laiku bus leidžiama važiuoti Sulupės gatve tik vakarų kryptimi.

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy - MM - dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading