Pradžia
Lt En

Informacija dėl šalpos išmokų mokėjimo

Informacija dėl šalpos išmokų mokėjimo

Informuojame, kad šalpos pensijų ir slaugos ar priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinių kompensacijų gavėjai, kurie anksčiau buvo deklaravę gyvenamąją vietą „prie savivaldybės“, norėdami, kad ir toliau nepertraukiamai gautų šias išmokas iki 2018 m. balandžio 1 d. privalo deklaruoti savo gyvenamąją vietą arba kreiptis dėl įtraukimo į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą.

 Šalpos pensijos bei slaugos ar priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinės kompensacijos skiriamos ir mokamos tik deklaravusiems gyvenamąją vietą arba įtrauktiems į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą gyventojams.

Nedeklaravę savo gyvenamosios vietos arba neįtraukti į gyvenamosios vietos nedeklaravusių asmenų apskaitą nuo 2018 m. balandžio 1 d. neturės teisės gauti visų šalpos pensijų bei slaugos ar priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinių kompensacijų.

Gyvenamąją vietą galima deklaruoti internetu, naudojantis Elektroniniais valdžios vartais arba atvykus į Civilinės metrikacijos ir registracijos skyrių (S. Šimkaus g. 11, 1 kab.). Interesantai priimami pagal išankstinę registraciją. Registruotis galima tel. (8 46) 39 61 02, el. paštu [email protected]; dana.zemguliene@klaipeda.lt. Darbo laikas: nuo pirmadienio iki ketvirtadienio nuo 8 val. iki 17 val., penktadieniais – nuo 8 val. iki 15.45 val. (nuo 12 val. iki 12.45 val. – pietų pertrauka). 

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content