Pradžia
Lt En

Jūrinės kultūros apdovanojimai „Albatrosas“

2020-01-23

Jūrinės kultūros koordinacinė taryba prie Klaipėdos miesto tarybos kviečia siūlyti pretendentus Klaipėdos miesto jūrinės kultūros apdovanojimui „Albatrosas“ gauti.  Apdovanojimo tikslas – pagerbti  jūrinės kultūros srityje dirbančius žmones ir organizacijas.

Apdovanojimu įvertinami reikšmingiausi praėjusių kalendorinių metų darbai jūrinės kultūros srityje: jūriniai socialiniai projektai, jūriniai kultūriniai projektai, jūrinės grožinės, mokslinės literatūros leidiniai, marinistinės žurnalistikos darbai. Teikėjų iniciatyva gali būti teikiami ir kiti su jūrine kultūra susiję siūlymai.

Vienas nominantas gali pretenduoti tik į vieną apdovanojimą. Kiekvienais metais gali būti įteikiami ne daugiau kaip trys apdovanojimai.

Pretendentai apdovanojimui siūlomi pateikiant raštu užpildytą teikimo formą, kurioje pateikiami duomenys apie pretendentą ir nurodoma, už kokius darbus jis teikiamas. Pretendentus siūlyti gali fiziniai ir juridiniai asmenys. Svarstant apdovanojimo skyrimą Jūrinės kultūros koordinacinės tarybos posėdyje, pristatyti pretendentus gali ir juos pasiūliusios įstaigos, įmonės, organizacijos, asociacijos, asmenys.

Apdovanojimą įteiks Klaipėdos miesto meras 2020 m. Europos jūros dienos proga Smiltynėje, prie negrįžusiems jūrininkams ir laivams skirto paminklo „Albatrosas“.

Pasiūlymai dėl apdovanojimo pateikiami raštu ir priimami iki š. m. vasario 27 d. (ketvirtadienis) (imtinai) 17 val. Kultūros skyriuje, 510 kab., Liepų g. 11.

Arba atsiunčiami paštu. Ant voko užrašyti:

Teikimas Klaipėdos miesto jūrinės kultūros apdovanojimui „Albatrosas“

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriui

Liepų g. 11, 91502 Klaipėda

Kontaktinis asmuo: Kultūros skyriaus vyr. specialistė Raimonda Mažonienė, tel. 39 61 74, el,.p.: raimonda.mazoniene@klaipeda.lt.

 

  1. Klaipėdos jūrinės kultūros apdovanojimo „Albatrosas“ nuostatai
  2. Teikimo forma Klaipėdos miesto jūrinės kultūros apdovanojimui „Albatrosas“

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy - MM - dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading