Nuo 2019-04-03 keičiamas eismo organizavimas Šlaito g. ir Pamario g. sankryžoje. Šiuo metu pirmenybė eismui taikoma nusileidžiant nuo gyvenvietės Šlaito g. ir pasukant į miesto pusę. O nuo trečiadienio pirmenybė bus tik Pamario g., t. y. nusileidžiant kalnu Šlaito g. jau bus ženklas STOP.


Komentarai
{{msg}}
{{comment.name}}
{{comment.time | u2date : 'yyyy - MM - dd'}}