Pradžia
Lt En

„Klaipėdos žuvininkystės vietos veiklos grupė“ ieško darbuotojų

„Klaipėdos žuvininkystės vietos veiklos grupė“ ieško darbuotojų

Asociacija „Klaipėdos žuvininkystės vietos veiklos grupė“ ieško darbuotojų:

  • Vietos plėtros strategijos (VPS) administravimo vadovo – turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą ir ne mažesnę nei 3 m. darbo patirtį projektų valdymo srityje; arba turėti ne mažesnę negu 5 m. darbo patirtį VPS, dvisektorių VPS ar kaimo vietovių vietos plėtros strategijų administravimo ir įgyvendinimo srityje.
  • VPS buhalterinės apskaitos specialisto ir (arba) finansininko – turėti aukštąjį išsilavinimą buhalterinės apskaitos tvarkymo srityje ir ne mažesnę nei 2 m. darbo patirtį buhalterinės apskaitos tvarkymo ir (arba) finansų valdymo srityje; arba turėti ne mažesnę negu 2 m. darbo patirtį buhalterinės apskaitos tvarkymo ir (arba) finansų valdymo srityje įgyvendinant VPS, dvisektores VPS ar kaimo vietovių vietos plėtros strategijas.
  • VPS administratoriaus – turėti aukštąjį išsilavinimą ir ne mažesnę negu 1 m. darbo patirtį projektų valdymo srityje; arba turėti ne mažesnę negu 2 m. darbo patirtį VPS, dvisektorių VPS ar kaimo vietovių vietos plėtros strategijų administravimo ir įgyvendinimo srityje.
  •  Viešųjų ryšių specialisto (ŽRVVG teritorijos gyventojų aktyvumo skatintojui) – turėti aukštąjį išsilavinimą arba turėti ne mažesnę negu 1 m. darbo patirtį VPS, dvisektorių VPS ar kaimo vietovių vietos plėtros strategijų administravimo ir įgyvendinimo srityje.

Pretendentas užimti pareigas turi mokėti dirbti Microsoft Word ir Excel programų paketais, mokėti anglų kalbą artimam B1 lygiui, būti komunikabiliam, turėti gerus bendravimo įgūdžius, mokėti elgtis viešųjų renginių metu.

Gyvenimo ir veiklos aprašymus siųsti iki 2018 m. gegužės 1 d. el. p.  klaipedazvvg@gmail.com

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content