Pradžia
Lt En

Kviečiame siūlyti pretendentus apdovanojimui

Kviečiame siūlyti pretendentus apdovanojimui

Jūrinės kultūros koordinacinė taryba prie Klaipėdos miesto tarybos kviečia siūlyti pretendentus Klaipėdos miesto jūrinės kultūros apdovanojimui „Albatrosas“ gauti. Apdovanojimo tikslas – pagerbti  jūrinės kultūros srityje dirbančius žmones ir organizacijas.

Apdovanojimu įvertinami reikšmingiausi praėjusių kalendorinių metų darbai jūrinės kultūros srityje: jūriniai socialiniai projektai, jūriniai kultūriniai projektai, jūrinės grožinės, mokslinės literatūros leidiniai, marinistinės žurnalistikos darbai. Teikėjų iniciatyva gali būti teikiami ir kiti su jūrine kultūra susiję siūlymai. Vienas nominantas gali pretenduoti tik į vieną apdovanojimą. Kiekvienais metais gali būti įteikiami ne daugiau kaip trys apdovanojimai.

Pretendentai apdovanojimui siūlomi pateikiant raštu užpildytą Teikimo formą, kurioje pateikiami duomenys apie pretendentą ir nurodoma, už kokius darbus jis teikiamas. Pretendentus siūlyti gali fiziniai ir juridiniai asmenys.Svarstant apdovanojimo skyrimą Jūrinės kultūros koordinacinėje tarybos posėdyje, pristatyti pretendentus gali ir juos pasiūliusios įstaigos, įmonės, organizacijos, asociacijos, asmenys.

Apdovanojimą įteiks Klaipėdos miesto meras 2018 m. Europos jūros dienos proga Smiltynėje, prie negrįžusiems jūrininkams ir laivams skirto paminklo „Albatrosas“.

Pasiūlymai dėl apdovanojimo pateikiami raštu ir priimami iki š. m. kovo 5 d. (pirmadienis) 17 val. Kultūros skyriuje, 510 kab., Liepų g. 11.

Arba atsiunčiami paštu. Ant voko užrašyti:

Teikimas Klaipėdos miesto jūrinės kultūros apdovanojimui „Albatrosas“

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriui

Liepų g. 11, 91502 Klaipėda

Kontaktinis asmuo: Kultūros skyriaus vyr. specialistė Raimonda Mažonienė, tel. 39 61 74, el. p. raimonda.mazoniene@klaipeda.lt.

 

Klaipėdos miesto jūrinės kultūros apdovanojimo „Albatrosas“ nuostatai

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content