Pradžia
Lt En

Savivaldybė teikia nemokamą teisinę pagalbą

2018-05-17

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija visiems asmenims, kurie yra deklaravę savo gyvenamąją vietą Klaipėdos miesto savivaldybėje, arba asmenims, kurie neturi gyvenamosios vietos ir gyvena Klaipėdos mieste (yra įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą prie Klaipėdos miesto savivaldybės), teikia pirminę teisinę pagalbą. Valstybės garantuojama teisinė pagalba finansuojama iš valstybės biudžeto.

Pirminė teisinė pagalba – tai teisinė informacija, teisinės konsultacijos ir dokumentų, skirtų valstybės ir savivaldybių institucijoms, išskyrus procesinius dokumentus, rengimas, patarimai dėl ginčo sprendimo ne teismo tvarka, veiksmai dėl taikaus ginčo išsprendimo ir taikos sutarties parengimas.

Interesantai, norintys pasinaudoti nemokama pirmine teisine pagalba, turi kreiptis į Klaipėdos miesto savivaldybės administraciją pirminės teisinės pagalbos priėmimo laiku, adresu Liepų g. 11, LT-91502 Klaipėda, 113 kab. (I aukštas), tel. (8 46) 39 61 70, el. paštas teisinepagalba@klaipeda.lt (išankstinės registracijos nėra):

  • pirmadieniais 8.30–12.00 val.;
  • antradieniais 12.00–18.00 val.;
  • trečiadieniais 7.00–11.00 val.;
  • ketvirtadieniais 13.00–17.00 val.;
  • penktadieniais 8.30–12.00 val.

Jeigu, teikiant pirminę teisinę pagalbą, paaiškėja, kad pareiškėjui reikės antrinės teisinės pagalbos, pirminę teisinę pagalbą teikiantis asmuo pareiškėjui padeda surašyti ar surašo prašymą suteikti antrinę teisinę pagalbą.

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy - MM - dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading