Pradžia
Lt En

JAVA pagrindų kursai bibliotekoje

Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka

Nuo 2018 m. balandžio 2 d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius (Tilžės g. 9) kviečia visus besidominčius į nemokamus Java pagrindų kursus. Mokymus ves EVS savanoris iš Ukrainos Andrii Tuzhykov, turintis Programinės įrangos inžinieriaus bakalauro ir Taikomosios fizikos magistro laipsnį, įgytus Ukrainos Chernitvsi Nacionaliniame universitete. Kursai vyks anglų ir rusų kalbomis (pasirinktinai).

Java – programavimo kalba ir duomenų apdorojimo platforma, praktiškai visų tipų tinklinių programų pagrindas ir pasaulinio lygio standartas mobiliųjų programų, žaidimų, internetinio turinio, verslo programinės įrangos vystymui ir tiekimui. Turėdama daugiau nei 9 milijonus programų kūrėjų visame pasaulyje, Java padeda sėkmingai kurti, vystyti ir naudoti programas ir paslaugas įvairiausiose gyvenimo, verslo ir mokslo srityse. Kiekvienas iš jūsų irgi gali prisidėti prie šių 9 milijonų bei pradėti savo kelią į Java programavimo pasaulį.

Ateik į Jaunimo bibliotekoje organizuojamus nemokamus Java pagrindų kursus.

Registruotis internetu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfrfGo04y1R91e4jSvwb3Cq90Ei_o8-i3e11E3lTmiFvNG3Ig/viewform

Daugiau apie programą sužinosite el.paštu jaunimas@biblioteka.lt ir tel. (8 46) 314728.

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams