Skip to content
Lt En
Pradžia
Lt En

SEO pagrindai: ką ir kaip daryti, kad būtumėte matomi „Google“ paieškoje?

Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų padalinys

SEO pagrindai: ką ir kaip daryti, kad būtumėte matomi „Google“ paieškoje?

Sausio 27 d. 17:00 val.  Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A, Klaipėda) organizuojami nemokami mokymai „SEO pagrindai: ką ir kaip daryti, kad būtumėte matomi „Google“ paieškoje?“. Mokymus ves „Verslo sparnai“ lektorė Gitana Ginkevičė.

Norint pasiekti savo internetinės svetainės matomumo augimo jau nepakanka puikiai paruoštų naujienų ir nepriekaištingo dizaino. Tam, kad būtumėte matomi, reikalinga gebėti suprasti kaip algoritmai prioretizuoja svetaines, kodėl vienus verslus randate greičiau, o kitus sunkiau bei žinoti, ką daryti, kad „Google“ paieškoje būtumėte iškelti aukščiau.

Mokymų metu dalyviai bus supažindinami su SEO (paieškos sistemų optimizavimu) aiškiai ir paprastai. Pasitelkiant praktinius patarimus, lektorė papasakos apie SEO sąvoką, svarbą bei ką verslas, organizacijos, visuomenininkai turi žinoti apie SEO, kaip užtikrinti, kad esate matomi ir lengviau randami „Google“ paieškoje. Mokymų metu dalyviai mokysis ne tik suprasti kaip veikia SEO, kodėl reikalinga apie tai žinoti, bet ir gebėjimų patiems atrasti tinkamus raktažodžius, optimizuoti svetainę ir sekti jos kilimą „Google“ paieškoje.

Norinčius dalyvauti mokymuose kviečiame registruotis iš anksto tel.: (8 46) 346301. Informuojame, kad renginio dalyviai privalo turėti renginio dieną galiojantį galimybių pasą ir dėvėti respiratorius.

Renginio metu bus fotografuojama.

Renginį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Renginio nuoroda –  https://fb.me/e/1ARlYXS50

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams