Pradžia
Lt En

Kovo 18–24 d. „Klaipėdos knyga 2023“ pristatymų programa

2024-03-15

Jau beveik praėjo mėnesis nuo „Klaipėdos knyga 2023“ konkurso starto. Skaitytojai, svečiai noriai renkasi į knygų pristatymus ir „smaližiauja“ konkursantėmis, taip pat –  aktyviai balsuoja. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos padaliniai kviečia į dar keturių leidinių pristatymus:

  • Kovo 19 d. 17.00 val. Pempininkų padalinio „KMSVB Pempininkų biblioteka“ Facebook puslapyje Dariaus Musteikio istorinio nuotykių romano „Mėguvos valdovas“ virtualus Dalyvauja autorius D. Musteikis. Tai 3-iasis autoriaus istorinis nuotykių romanas, kuriame yra plačiai aprašytas Mėmelis/Klaipėda, Pilsoto bei Mėguvos žemės ir tragiškas kuršių genties likimas.
  • Kovo 20 d. 17.30 val. Meno skyriuje (J. Janonio g. 9) Vytauto Valevičiaus knygos „Pažinti pasaulį: moralė“ Dalyvauja autorius V. Valevičius, pokalbį moderuoja Arvydas Juozaitis. Knygoje galima rasti atsakymų į skirtingus klausimus: kas yra profesinė etika ir kam ji tarnauja, koks santykis tarp teisingumo ir naudingumo, kodėl žmonės vis dar kovoja už prigimtines teises, nesuvokdami, kas tai yra.
  • Kovo 21 d. 17.30 val. „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49) Mindaugo Milinio romano „Smogiko išpažintis“ Dalyvauja autorius M. Milinis. Sukurta remiantis tikra specialiojo bolševikų agento žudiko istorija. „Perskaitęs Gerhardo Bėgeleino bylą, supratau, kokia ši istorija spalvinga. Tai tikrai ne šviesus kovotojo paveikslas. Matyt, šėtonas jam pažadėjo kažką tokio, už ką jis sutiko parduoti savo sielą.“ – M. Milinis.
  • Kovo 22 d. 17.00 val. Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) Ados Paukštytės ir Daivos Šabasevičienės leidinio „Pagrindinis vaidmuo ‒ Vytautas Paukštė“ pristatymas. Dalyvauja knygos herojaus dukra A. Paukštytė. Leidinyje analizuojami V. Paukštės sukurti vaidmenys, pateikiami jį pažinojusių kolegų prisiminimai, pokalbių fragmentai, kuriuose išryškėja gilus, filosofinis aktoriaus žvilgsnis į teatrą ir gyvenimą.

Konkurso „Klaipėdos knyga 2023“ leidinių paroda eksponuojama „Kauno atžalyno“ bibliotekoje (Kauno g. 49, Klaipėda).

Renginių programą ar pasikeitimus galima sekti, o taip pat balsuoti, bibliotekos svetainėje: www.biblioteka.lt

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy - MM - dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading