Pradžia
Lt En

„Žmonės – Klaipėdos švyturiai“ susitikimas su Giedriumi Savicku

2024-06-19

2024 m. birželio 27 d., ketvirtadienį, 18.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Melnragės padalinyje (Molo g. 60) – renginių ciklo „Žmonės – Klaipėdos švyturiai“ penktasis susitikimas. Šį sykį bibliotekoje svečiuosis Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktorius GIEDRIUS SAVICKAS.

Improvizacijos meistras, tiek komiškais, tiek rimtais vaidmenimis teatre ir kine išgarsėjęs publikos itin mylimas aktorius – gražių epitetų Giedriui Savickui negaili žiniasklaida. Tačiau gyvenime jis – kuklus ir vengiantis raudonų kilimų. Netgi neatvyko atsiimti „Sidabrinės gervės“, jam kaip metų aktoriui skirtos už vaidmenį filme „Trys milijonai eurų“. Vietoje iškilmių rinkosi kelionę į Klaipėdą pas mamą, nes buvo prižadėjęs ją aplankyti.

Iš Klaipėdos kilęs aktorius tėviškėn grįžta gana dažnai – pasiilgsta ne tik mamos, bet ir jūros, ypač Karklėje, kur stovyklaujant, o vėliau – ir dirbant stovykloje praleista daug vasarų.  „Aš stengiuosi kuo daugiau laiko praleisti prie mūsų jūros. Karklėje man yra pati svarbiausia, o kartu ir pati skaudžiausia vieta, nes viskas čia prabėgo, o to, kas prabėgo, nebesugrąžinsi“, – viename interviu atviravo Giedrius.

Susitikimo metu jūsų laukia nuoširdus pokalbis su klaipėdiečiu Giedriumi Savicku apie teatre ir kine sukurtus vaidmenis, darbą televizijoje, buriavimą, psichologines traumas ir, žinoma, Klaipėdą, užauginusią žinomą aktorių. 

Primename, kad 2024-uosius uostamiestyje paskelbus Švyturių metais, Klaipėdos m. savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka inicijavo renginių ciklą „Žmonės – Klaipėdos švyturiai“. Viename iš bibliotekos padalinių – atnaujintoje Melnragės bibliotekoje – kartą per mėnesį vyksta susitikimai su žmonėmis, kilusiais, augusiais ar vis dar gyvenančiais KLAIPĖDOJE – knygų autoriais, muzikantais, aktoriais, politikos veikėjais ir kt. Svečiai dalinasi savo įžvalgomis apie gimtąjį miestą, priežastis, nulėmusias profesijos pasirinkimą, bei kitomis temomis. Didžiausias dėmesys skiriamas jų gyvenimui uostamiestyje ir šio miesto įtakai jų dabarčiai.

Melnragės bibliotekos informacija.

Informacija skelbiama: www.biblioteka.lt

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy - MM - dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading