Pradžia
Lt En

BĮ Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centro atvejo vadybininkai

Atvejo vadyba apima vaiko ir jį auginančių (-io) ar jo besilaukiančių (-io) asmenų (-ens) (toliau šeima) atvejo vadybos taikymo inicijavimą, atvejo nagrinėjimą, pagalbos šeimai poreikių vertinimą, pagalbos plano sudarymą ir įgyvendinimą, šeimos stebėseną, pagalbos plano peržiūrą, atvejo vadybos proceso koordinavimą ir užbaigimą.

Atvejo vadybą gali inicijuoti Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ar jos įgaliotas teritorinis skyrius, taip pat vaiko tėvai ir (ar) pagalbą vaikams ir (ar) šeimoms organizuojančios ir teikiančios įstaigos, organizacijos, jei jų vertinimu, vaikui ir (ar) šeimai būtina kompleksinė pagalba. Tokiu atveju, vaiko tėvai ar turimas vienintelis iš tėvų arba šeimoms pagalbą organizuojanti ir teikianti įstaiga, organizacija raštu pateikia socialinių paslaugų įstaigai, kuriai savivaldybė suteikė įgaliojimus koordinuoti atvejo vadybos procesą ir teikti socialines paslaugas šeimoms, prašymą dėl atvejo vadybininko paskyrimo, kuriame nurodo vaiko ir jo atstovų pagal įstatymą vardus, pavardes, gimimo metus, vaiko atstovų pagal įstatymą kontaktinius duomenis (telefono ryšio numerį ir elektroninio pašto adresą), kreipimosi dėl atvejo vadybos paslaugos šeimai datą, priežastis, dėl kurių buvo kreiptasi. Jei prašymą paskirti atvejo vadybininką teikia pagalbą vaikams ir (ar) šeimoms organizuojanti ir teikianti įstaiga ar organizacija, kartu su prašymu ji turi pateikti informaciją pagrindžiančią priežastis, dėl kurių vaikui ir (ar) šeimai yra reikalinga kompleksinė pagalba, ˗ kokių problemų dėl vaiko ir (ar) šeimos yra iškilę, kokia pagalba, paslaugos ir kitos priemonės ir kokiu laikotarpiu buvo taikomos sprendžiant šias problemas, kurios iš jų buvo veiksmingos, o kurios ne, ir kodėl atvejo vadyba yra tinkama šioms problemoms spręsti ˗ o prašymo kopiją raštu pateikti vaiko tėvams ar kitiems atstovams pagal įstatymą.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. birželio 25 d. įsakymu Nr. AD1-1612 (keistas 2020-01-31 įsakymu Nr. AD1-171) suteikti įgaliojimai vykdyti Klaipėdos miesto teritorijoje atvejo vadybos funkcijas ir koordinuoti atvejo vadybos procesus biudžetinei įstaigai Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centrui, Debreceno g. 48, tel. 8 656 29829, el. p. gerovescentras@gmail.com, darbo laikas: I–IV – 8.00–17.00 val., V – 8.00–15.45 val., pietų pertrauka 12.00–12.45 val.

BĮ Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centro atvejo vadybininkų, teikiančių paslaugas Klaipėdos mieste, sąrašas, patvirtintas Klaipėdos miesto savivaldybės mero 2024 m. vasario 14 d. potvarkiu Nr. M-193

Rasa Adomaitienė;

Rasa Ambložiejienė;

Kristina Balnė;

Kristina Budginienė;

Neringa Daškevičienė;

Agnė Draugelytė;

Viktorija Jurkuvienė;

Liudmila Karolienė;

Aurėja Maslauskė;

Kristina Neverdauskienė;

Edita Nikolajenko;

Greta Norgėlaitė;

Laura Paulaitytė;

Sonata Pruckutė;

Viktorija Raudytė;

Neringa Stasiuvienė;

Jurgita Tenienė;

Lina Vaitekūnaitė;

Aurelija Zandovienė.

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading