Lt En
Pradžia
Lt En

Covid-19: vakcinacija / testavimas / kita aktuali informacija

 


Skiepytis nuo COVID-19 kviečiami visi

Informacija atnaujinta 2021-10-20

Nuo gegužės 31 d. visoje Lietuvoje organizuojama masinė vakcinacija nuo COVID-19. Šiuo metu skiepytis jau gali visi gyventojai nuo 12 metų.

Kur registruotis skiepui? Lietuvoje veikia vieninga registracijos sistema skiepams nuo COVID-19. Užsiregistruoti skiepui galima interneto svetainėje www.koronastop.lt arba telefonu per Karštąją liniją 1808. Registruojantis galima pasirinkti norimą datą ir laiką. Užregistruoti galima ne tik save, bet ir kitą asmenį. Vaikus gali užregistruoti tėvai (įtėviai), globėjai arba rūpintojai. Užregistravus 12-15 m. vaiką vakcinacijai, bent vienas iš tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų turi kartu atvykti į vakcinacijos centrą. Jei Klaipėdos miesto gyventojas, turintis teisę skiepytis, nerodomas sistemoje, kviečiame susisiekti tel. 8-679 02775.

KAIP REGISTRUOTIS VAKCINAI ELEKTRONINIU BŪDU?

Kaip užregistruoti kitą asmenį?

Kaip pakeisti registracijos laiką?

Kaip atšaukti registraciją?

Kur atvykti skiepytis? Klaipėdoje vakcinacijos centras yra įkurtas naujosios Futbolo sporto mokyklos teritorijoje, adresu Paryžiaus Komunos g. 16A.. Darbo laikas: I-V: 8-20 val., VI: 9-12 val., VII: poilsio diena. Skiepytis galima ir kitose savivaldybėse. Vietą pasirinksite registracijos metu (registracija koronastop.lt arba tel. 1808). 

Kiekvieną sekmadienį, nuo 10 iki 18 val. pasiskiepyti nuo COVID-19 galima ir „Eurovaistinėje“, esančioje prekybos centre „Akropolis“, Taikos pr. 61 (registracija koronastop.lt arba tel. 1808).

Pasiskiepyti nuo COVID-19 taip pat galima pirminės sveikatos priežiūros centruose. Kiekvienas skiepytis norintis gyventojas gali kreiptis į įstaigą, kurioje dirba jo šeimos gydytojas ir pranešti apie norą skiepytis. Galimybės skiepyti savo pacientus sudarytos visiems Klaipėdoje veikiantiems pirminės sveikatos priežiūros centrams – ir pavaldiems savivaldybei, ir privatiems. Daugiau informacijos: ČIA

Klaipėdoje taip pat dirba mobili medikų komanda, kuri vyksta skiepyti į viešąsias miesto erdves bei gyvenamuosius mikrorajonus, arčiau klaipėdiečių namų. Į Klaipėdą vakcinuoti gyventojų taip pat atvyksta Nacionalinio kraujo centro komanda. 

Artimiausios datos ir vietos, kur gyventojų lauks mobilios medikų komandos:      

 • rugpjūčio 6 d. ties Žvejų ir Pilies g. sankryža, prie viešbučio „Astra“ (Pilies g. 2),  16-20 val.  Bus skiepijama „Janssen“ ir „Comirnaty“ (Pfizer) vakcinomis. 
 • rugpjūčio 7 d. ties Žvejų ir Pilies g. sankryža, prie viešbučio „Astra“ (Pilies g. 2),  16-20 val.  Bus skiepijama „Janssen“ ir „Comirnaty“ (Pfizer) vakcinomis. 
 • rugpjūčio 9 d. prie LIDL parduotuvės (Liepojos g. 3), 11-16 val. Bus skiepijama „Janssen“ vakcina. 
 • rugpjūčio 10 d. prie LIDL parduotuvės (Liepojos g. 3), 11-16 val. Bus skiepijama „Janssen“ vakcina. 
 • rugpjūčio 10 d. Paupių gyvenamajame mikrorajone, prie Klaipėdos valstybinės kolegijos (Jaunystės g. 1), 9-13 val. Bus skiepijama „Janssen“ ir „Comirnaty“ (Pfizer) vakcinomis. 
 • rugpjūčio 16 d. prie LIDL parduotuvės (Taikos pr. 66B), 11-16 val. Bus skiepijama "Comirnaty" (Pfizer) ir "Janssen" vakcinomis.
 • rugpjūčio 18 d. prie Maxima parduotuvės (Naikupės g. 18), 11-16 val. Bus skiepijama "Comirnaty" (Pfizer) ir "Janssen" vakcinomis.
 • rugpjūčio 23 d. prie  prekybos centro IKI (Taikos pr. 28), 11-16 val. Bus skiepijama „Comirnaty“ („Pfizer“) ir „Janssen“ vakcinomis.

 • rugpjūčio 25 d. prie pekybos centro RIMI (Vingio g. 31), 11-16 val. Bus skiepijama „Comirnaty“ („Pfizer“) ir „Janssen“ vakcinomis.
 • rugpjūčio 27 d. Klaipėdos universiteto "Aula Magna" konferencijų salėje (Herkaus Manto g. 90-2), 10-13 val. Bus skiepijama „Comirnaty“ („Pfizer“) ir „Janssen“ vakcinomis.
 • rugsėjo 1 d. Klaipėdos universiteto aikštėje (Herkaus Manto g. 84), 13-16 val. Bus skiepijama Bus skiepijama „Comirnaty“ („Pfizer“) ir „Janssen“ vakcinomis.
 • rugsėjo 2 d. Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla (I.Kanto g. 7), 12-16 val. Bus skiepijama „Comirnaty“ („Pfizer“) ir „Janssen“ vakcinomis.

 • rugsėjo 6 d., „Kultūros fabrike“ (Bangų g. 5A), 16-20 val. Bus skiepijama „Comirnaty“ („Pfizer“) ir „Janssen“ vakcinomis.
 • rugsėjo 11 d., prie parduotuvės Norfa XL (Vingio g. 21A), 10-14 val. Bus skiepijama „Comirnaty“ („Pfizer“) ir „Janssen“ vakcinomis.
 • rugsėjo 16 d., prie prekybos centro LIDL (Smiltelės g. 19, Klaipėda), 16-19 val. Bus skiepijama „Comirnaty“ („Pfizer“) ir „Janssen“ vakcinomis.
 • spalio 2 d., Naujajame turguje (Taikos pr. 80, Klaipėda, vaisių ir daržovių paviljone), 10-13 val. Bus skiepijama „Comirnaty“ („Pfizer“) ir „Janssen“ vakcinomis.
 • spalio 5 d., "Studlendo" pirmajame aukšte (prie "Aula magna"), 12.00-15.00 val. Bus skiepijama „Comirnaty“ („Pfizer“) ir „Janssen“ vakcinomis.
 • spalio 24 d. Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje (Rumpiškės g. 6), 10.00-12.00 val. Bus skiepijama „Comirnaty“ („Pfizer“) ir „Janssen“ vakcinomis.

Ar galima pasiskiepyti be išankstinės registracijos? Taip. Klaipėdos vakcinacijos centre pasiskiepyti be išankstinės registracijos („gyvos eilės“ principu) galima kiekvieną darbo dieną nuo 13 iki 15 val., kiekvieną ketvirtadienį - visą dieną. Reikia tik atvykti nurodytu laiku ir turėti asmens dokumentą. Vakciną bus galima rinktis iš tuo metu turimų Vakcinacijos centre. Skiepų autobusiuke skiepijimas taip pat vykta be išankstinės registracijos, taip pat reikia turėti asmens dokumentą.  

Kaip atvykti vakcinuotis, turintiems judėjimo problemų? Klaipėdiečiai, kurie negali atvykti į vakcinacijos centrą dėl judėjimo problemų, turėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris pasirūpins, kad sutartu laiku gyventojas būtų paskiepytas jo paties namuose. Taip pat veikia socialinis taksi, kuris žmones su negalia veža vakcinuotis nemokamai. Daugiau informacijos apie socialinį taksi rasite čia.

Ar galima rinktis vakciną? Registruojantis elektroninėje sistemoje galima rinktis pageidaujamą vakciną. Šiuo metu Lietuvoje skiepijama keturių gamintojų vakcinomis. Nuo 12 metų galima skiepytis „Comirnaty“ (gamintojas „Pfizer ir BioNTech“) ir „Spikevax“ (gamintojas „Moderna“) vakcinomis. Nuo 18 metų galima rinktis visas šiuo metu Lietuvoje naudojamas vakcinas – „Comirnaty“, „Vaxzevria“ (gamintojas „AstraZeneca“), „Spikevax“ (gamintojas „Moderna“) ir „Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“).

Ar gali skiepytis užsieniečiai? Taip, gali. Skiepytis pageidaujantys užsieniečiai kviečiami susisiekti tel. 8-679 02775

Ar bus tęsiama prioritetinių grupių vakcinacija? Šiuo metu registruotis skiepui gali visi šalies gyventojai nuo 12 metų, nepriklausomai nuo jų profesijos, lėtinių ligų ir kitų prioritetą iki šiol suteikusių faktorių. Nuo gegužės 31 d. vakcinavimo pagal prioritetines grupes nebelieka – visi gyventojai turi registruotis elektroninėje sistemoje individualiai (internetu www.koronastop.lt arba tel. 1808).

Ar gali medikai atvykti skiepyti į įmones ir įstaigas? Vienoje įmonėje ar įstaigoje esant šimtui ir daugiau norinčių skiepytis asmenų, mobilios medikų komandos gali atvykti skiepyti į darbovietę. Norint pasinaudoti šia galimybe, įmonių ir įstaigų vadovai turės sudaryti tikslų norinčiųjų skiepytis darbuotojų sąrašą ir nurodyti, kokia vakcina konkretus darbuotojas pageidauja skiepytis. Dėl šio proceso suderinimo bei sąrašų formų prašome kreiptis el. paštu sveikata@klaipeda.lt. Mažesnės įmonės ir įstaigos kviečiamos priminti savo darbuotojams apie galimybę užsiregistruoti skiepui individualiai ir vykti į Vakcinacijos centrą jiems patogiu laiku.

Kada reikės atvykti antrai vakcinos dozei? Antro skiepo datą ir laiką registracijos sistema nustato automatiškai, pagal gamintojų ir Sveikatos apsaugos ministerijos rekomenduojamus intervalus. Gyventojas iškart po pirmo skiepo gauna SMS žinutę, kurioje nurodyta, kada atvykti antram skiepui.

Antro skiepo data nustatoma tokiais intervalais:

 • Skiepijant „Comirnaty“ vakcina - po 21 dienos;
 • „Spikevax“ – po 28 dienų;
 • „Vaxzevria“ – po 12 savaičių.
 • „Janssen“ vakcina yra skiepijama vieną kartą, todėl antros dozės nereikia.

Jeigu gyventojas negali atvykti skiepytis nurodytu laiku, jis gali prisijungti prie registracijos sistemos ir pakeisti arba atšaukti registraciją.

Jeigu dėl objektyvių priežasčių negalėjote atvykti tą dieną, kai paskirta antra vakcinos dozė, vakcinacijos centras Paryžiaus Komunos g. 16A priima ir vėlesnėmis dienomis. Svarbu atvykti ne anksčiau kaip tą dieną, kuri yra paskirta antram skiepui (data nurodoma pirmo skiepo metu gautame lapelyje). 

Kada reikės atvykti trečiai vakcinos dozei (revakcinacijai)? 18 metų ir vyresni gyventojai, kurie buvo paskiepyti nuo COVID-19 ligos anksčiau nei prieš 180 dienų, kviečiami sustiprinti imunitetą dar viena vakcinos doze. Daugiau informacijos: ČIA.

Iškilus klausimams dėl antros vakcinos dozės arba revakcinacijos, kviečiame susisiekti tel. 8-679 02775.

Daugiau informacijos www.koronastop.lt

Informacija rusų kalba: koronastop.lrv.lt/ru  

Informacija anglų kalba: koronastop.lrv.lt/en/

 

Informacijos dėl vakcinacijos nuo COVID-19 archyvas 


 

 

EKSTREMALIOJI SITUACIJA  

REGISTRACIJA TYRIMUI DĖL COVID-19

 

KAIP ELGTIS MOBILIAJAME PUNKTE?

KLAIPĖDOS MOBILUSIS PUNKTAS
DUBYSOS G. 10
Registracija 1808.lt

         
DĖL COVID-19 PACIENTŲ, SERGANČIŲ LENGVA FORMA, PERVEŽIMO  

 

Konsultacijos dėl patalpų saviizoliacijai ir kitais su koronavirusu susijusiais klausimais Klaipėdoje teikiamos darbo dienomis
nuo 8 iki 17 val. telefonu:

8 640 93342

 

  INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS

 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams