Pradžia
Lt En

Praneškite apie problemą mieste

Registruoti problemą

Norėdami užregistruoti problemą, prisijunkite.
Problemų sąrašas
Būsena: Registruota
Nulūžusi didelė medžionšaka guli ant žolės.
Būsena: Registruota
Laba diena, Pranešu, kad M. Jankaus ir Savanorių gatvės yra sunkiai pravažiuojamos, sudėtinga prasilenkti dviems automobiliams. Dėl krūmais apaugusių kelkraščių yra susiaurėjusi važiuojamoji dalis. Ypatingai posukių ruožuose - nematyti priešprieša parvažiuojančių automobilių, dviračiais važiuojančių ar pėsčiųjų. Dažnai automobiliai šia gatve tiesiog lekia, netoli iki nelaimės. Eismas šiose gatvėse intensyvesnis nei prieš kelis metus. Prašome rimtai apsvarstyti šią problemą.
Būsena: Registruota
Laba diena. Prašau Jūsų organizuoti krūmų/medžių genėjimą adresu : už Rokiškio 54 sklypo.Būtų labai gerai turėti sanitarinę zoną nuo savivaldybės sklypo.Šiai dienai krūmai /medžių šakos yra įsivešlėjusios į gyvenamą sklypą ir platina parazitus: erkes. Tai pavojinga gyventojų ( suaugusių, vaikų ir kūdikių) sveikatai: užkrečia Laimos liga, gal net erkiniu encefalitu. Pagarbiai, Savininkas Vidmantas
Būsena: Registruota
Laba diena, Einant nuo Gedminų g. link Debreceno g. autobusų stotelės neįmanoma praeiti pro pėsčiūjų taką per medžių šakas. Viskas šitais išsikeroję....
Būsena: Registruota
Labai prašome apgėnėti medį Kauno g. 5( šiaurinė pusė),ačiū!
Būsena: Registruota
Prašau bent prieš rugsėjo 1 pirmąją nugenėti gyvatvorę.
Būsena: Registruota
Mogilio g., Klaipėda, auga medžiai, kurių ataugos riboja matomumą ties Markučių g. 1 namo išvažiavimu iš kiemo ir darant kairį posūkis į Mogiliovo gatvę.
Būsena: Registruota
Sausio 15-osios gatvėje, buvusios "garbės lentos" užnugaryje, išvirtęs didžiulis medis. Ir šiaip, pėsčiųjų takelis ties ta vieta baigia užželti krūmais, tas nedidelis lopinėlis žalumos netruks tapti asocialių asmenų susirinkimo vieta. "Garbės lentos" griuvėsiai taip pat bado akis - visgi miesto centras.
Būsena: Registruota
Prašau nugenėti medžius
Būsena: Registruota
Dar šiais metais buvo užregistruota problema mieste dėl Taikos pr. 12 esančio pakrypusio medžio, kuris ne tik buvo pavojingas, bet ir gadino estetinį gatvės vaizdą. Medis buvo pašalintas, tačiau jo šaknys buvo paliktos, taigi, problema nebuvo iki galo išspręsta. Atšilus orams jau pradėjo dygti naujos šakos. Ilgainiui iš tos vietos vėl išaugs medis, kuris vėl bus netaisyklingos formos. Atitinkamai, kai šakos išsikėros, vėl toje vietoje lankysis asocialūs asmenys, ten vartos alkoholį, blaivysis, šlapinsis ir šiukšlins, kas ir taip yra pakankamai opi problema žinant, kokia intensyvi tai gatvė.
1 2 3 ... 21 22 23 24 25 ... 29 30 31
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading