Pradžia
Lt En

Pavėžėjimo paslaugos

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija organizuoja:

  • savivaldybės teritorijoje esančių asmenų, kuriems, vadovaujantis Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo nustatyta tvarka taikoma izoliacija dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) ir kurie neturi ar nėra deklaravę gyvenamosios vietos Lietuvoje, įskaitant užsieniečius, neteisėtai atvykusius į Lietuvos Respubliką, ir prieglobsčio prašytojus, asmenis, paleidžiamus iš laisvės atėmimo įstaigos, pervežimą į numatytas izoliavimo patalpas;
  • savivaldybės teritorijoje esančių asmenų, sergančių COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kurie neturi ar nėra deklaravę gyvenamosios vietos Lietuvoje, įskaitant užsieniečius, neteisėtai atvykusius į Lietuvos Respubliką, ir prieglobsčio prašytojus, asmenis, paleidžiamus iš laisvės atėmimo įstaigos, pervežimą į VšĮ Abromiškių reabilitacinę ligoninę, prieš tai informavus VšĮ Abromiškių reabilitacinę ligoninę, kiek, kokios lyties ir amžiaus grupės (vaikas ar suaugęs) pacientų atvežama, apie pacientų giminystės ryšius;
  • asmenų, sergančių COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kurie išrašomi iš stacionarinių asmens sveikatos priežiūros įstaigų ar paleidžiami iš laisvės atėmimo įstaigų tęsti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) gydymo ambulatoriškai, transportavimą į šių asmenų namus ar kitą gyvenamąją vietą, jeigu tokie asmenys neturi galimybės grįžti nuosavu ar artimųjų transportu (pervežimą organizuoja ta savivaldybės administracija, į kurios teritoriją asmuo yra pervežamas).

Ligoninės, kurios išleidžia minėtus pacientus, ar patys asmenys, sergantys COVID-19 liga lengva forma, apie pervežimo paslaugos poreikį turi informuoti tel. 8 640 933 47. Visas pervežimo procesas bus sukoordinuotas.

Taip pat primename, kad Klaipėdos miesto savivaldybės administracija nuolat užtikrina ir asmenų, įtariamų, kad serga COVID-19 liga, ir neturinčių galimybės į Klaipėdos mobilųjį punktą nuvykti tyrimams savo, artimųjų, pavežėjų ar taksi transportu, pavėžėjimą.

Tokie asmenys, registruodamiesi tel. 1808 COVID-19 testui mobiliame punkte, turi informuoti 1808 registratorių, kad jiems bus reikalingas pavėžėjimas į Mobilų punktą savivaldybės transportu.

Jei 1808 registratoriaus apie tai neinformavote, o pavėžėjimo paslauga reikalinga, tada turite patys nustatyta tvarka registruotis pavėžėjimui telefonu 8 640 933 47 (žr. tvarką paveikslėlyje).

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content