Pradžia
Lt En

Socialinių projektų dalinio finansavimo iš savivaldybės biudžeto lėšų vertinimo komisija

Komisija atlieka nevyriausybinių organizacijų socialinių projektų, kurie buvo pateikti Savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyriui (toliau – Socialinės paramos skyrius) ir atitiko techninio vertinimo reikalavimus, kokybinį vertinimą.

Komisijos nuostatai


Komisijos nariai

 

Eilės nr.

 

 

Vardas, pavardė

 

Elektroninio pašto adresas

 

Telefono numeris

1.

Audronė Liesytė Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyriaus vedėja

Audrone.Liesyte@klaipeda.lt

8 46 39 60 33

2.

Audronė Jokubauskienė Socialinės paramos tarybos narė

Audrone.Jokubauskiene@klaipeda.lt

8 46 39 63 01

3.

Aurelija Kirslytė-Mockuvienė Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė

Aurelija.Kirslyte@klaipeda.lt

8 46 39 63 01

4.

Saulius Liekis Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys

liekiss@gmail.com

8 681 13 222

5.

Jolanta Skrabulienė Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narė

Jolanta.Skrabuliene@klaipeda.lt

8 650 27 094

6.

Diana Stankaitienė Regiono moterų informacijos centro direktoriaus pavaduotoja (savanorė)

Diana.Stankaitiene klaipedaspc.lt

8 684 46 127

7.

Neringa Venckienė Klaipėdos apskrities išsėtine skleroze sergančiųjų ligonių draugijos pirmininkė

Neringa.Venckiene2@gmail.com

 

8.

Giedrius Zaturskis Socialinės paramos tarybos narys

zaturskis@gmail.com

8 657 95 709

9.

Vaida Žvikienė Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narė

Vaida.Zvikiene@klaipeda.lt

8 655 67 959

Komisijos sekretorė - Jurgita Šekštėnienė, tel. nr. 39 63 02, el. p. jurgita.seksteniene@klaipeda.lt. 


Socialinių projektų dalinio finansavimo iš savivaldybės biudžeto lėšų tvarkos aprašas


 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams