Skip to content
Lt En
Pradžia
Lt En

Klaipėdos miesto savivaldybės teritorijos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros planas

**********

Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2021 m. spalio 28 d. sprendimas Nr. T2-227 "Dėl Klaipėdos miesto savivaldybės teritorijos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros plano rengimo pradžios ir planavimo tikslų".

**********

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija informuoja, kad planuojama rengti Klaipėdos miesto savivaldybės teritorijos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros planą.

Planavimo tikslai:

  1. konkretizuojant Klaipėdos miesto bendrojo plano sprendinius, nustatyti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros kryptis, siekiant, kad visi gyventojai gautų saugos ir kokybės reikalavimus atitinkantį geriamąjį vandenį ir nuotekų tvarkymo paslaugas arba turėtų galimybę individualiai apsirūpinti geriamuoju vandeniu ir (arba) individualiai tvarkyti nuotekas;
  2. nustatyti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros įgyvendinimo etapus (eigą, eiliškumą) ir finansavimą;
  3. nustatyti aglomeracijas ir viešojo geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo teritorijas, išnagrinėjant alternatyvas;
  4. esant būtinumui suplanuoti motyvuotai pagrįstas visuomenės poreikiams paimti reikalingas teritorijas.

Parengtas Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos sprendimo „Dėl Klaipėdos miesto savivaldybės teritorijos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros plano rengimo pradžios ir planavimo tikslų“ projektas. Susipažinti su sprendimo ir planavimo tikslų dokumentais galima iki š. m. spalio 22 d. (įskaitytinai) Klaipėdos miesto savivaldybės Urbanistikos ir architektūros skyriuje, 424 kab., tel. (846) 393227.

Pasiūlymus dėl planavimo tikslų galima siųsti elektroniniu paštu planavimas@klaipeda.lt iki š. m. spalio 22 d. (įskaitytinai).

Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos sprendimo „Dėl Klaipėdos miesto savivaldybės teritorijos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros plano rengimo pradžios ir planavimo tikslų“ projektas. 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams