KLAIPĖDOS MIESTO
SAVIVALDYBĖ
Spausdinti
English
2017 m. spalio 18 d., trečiadienis

Biudžetinė įstaiga. Įstaiga įregistruota Juridinių asmenų registre. Įstaigos kodas -188710823
Liepų g. 11, 91502, Klaipėda.
Tel. (+370 46) 396 066, faks. (+370 46) 410 047,
el. p. info@klaipeda.lt, el. p. dokumentams dokumentai@klaipeda.lt. Pasitikėjimo telefonas (+370 46) 217 888. 


E. PETICIJOS
    Pateikti oficialią peticiją
Naujienlaiškis
Įveskite savo el. paštą ir sužinokite apie mūsų naujienas pirmieji!
Dienos naujienos
Mėnesio naujienos
Pagrindinė grupė
Savaitės naujienos

 

Naujienos
KLAIPĖDOS GYVENTOJAI RŪŠIUOJA

Gamintojų ir Importuotojų Asociacijos, VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacijos“ kartu su Klaipėdos miesto savivaldybe organizuojamas aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“, jau ketvirtus metus kviečia gyventojus saugoti savo aplinką. Šiuo projektu siekiama, kad elektronikos, nešiojamų baterijų, autoservisų atliekos nebūtų šalinamos su kitomis atliekomis, sumažėtų aplinkos tarša, būtų įgyvendinti Aplinkos ministerijos nustatyti aplinkosauginiai reikalavimai.  

Šį rudenį projekto „Mes rūšiuojam“ teikiamos galimybės smarkiai išsiplėtė – vaikams ir jaunimui organizuojami patrauklių formų konkursai, stiprios bendruomenės ar aktyvūs gyventojai įgijo galimybę elektronikos ir buitinės technikos atliekas rūšiuoti ir už tai gauti prizų neprisirišant prie juridinių asmenų, o tiesiog registruojantis projekto Ambasadoriais.

Švietimo įstaigose jau prasidėjo naujas projekto „Mes rūšiuojam“ sezonas. Už išrūšiuotas ir priduotas atliekas mokyklos, kaip ir kiekvienais metais, gaus taškus, kuriuos iškeis į įvairias prekes ar paslaugas. Atskirai renkant mobiliųjų telefonų bei planšečių atliekas, mokyklos turės galimybę ne tik kaupti taškus, bet ir laimėti projekto partnerio Huawei įsteigtą prizą - Huawei išmaniąją klasę. Joje bus speciali išmanioji įranga, kuri sudarys galimybę žinių siekti naudojantis modernia įranga. Taip pat įvairiais Huawei įsteigtais prizais bus apdovanojami aktyviausi, išmaniausi mokytojai. Aktyviems rūšiuotojams taip pat skelbiamas individualus nuotraukų konkursas, kurio metu moksleiviai skatinami fotografuoti savo augintinius, padedančius rūšiuoti. Geriausių, šmaikščiausių nuotraukų autoriai laimėsi Elektromarkt įsteigtus kuponus prekėms įsigyti. Taip pat visos norinčios įmonės gali dalyvauti projekte „Mes rūšiuojam. Įmonėje“- rinkti elektronikos bei baterijų atliekas ir kaupti taškus. Aktyvūs, veiklūs bendruomenių gyventojai kviečiami tapti „Mes rūšiuojam“ Ambasadoriais ir suvienijant bendruomenę rinkti elektronikos, buitinės technikos, baterijų atliekas, o už sukauptus taškus įsigyti bendruomenei ir Ambasadoriui reikalingų prekių ir/ar paslaugų.

Nuo šių metų iš legaliai savo veiklą vykdančių automobilių ardytojų, dalyvaujančių projekte „Mes rūšiuojam Automobilių atliekas“, bus nemokamai išvežamos neigiamą rinkos vertę turinčios atliekos. Taip pat organizatoriai ragina prie projektų prisijungti autoservisus rūšiuoti ir rinkti vidaus degimo variklių degalų, tepalų, oro filtrų, automobilių hidraulinių (tepalinių) amortizatorių atliekas, kurias pridavę atliekas surenkančiai bendrovei „Atliekų tvarkymo centras“ ne tik gaus atlygį, bet ir rinks taškus, kuriuos galės iškeisti į prizus.

Visa informacija apie projektą „Mes rūšiuojam“ ir skirtingas jo dalis – projekto internetinėje svetainėje www.mesrusiuojam.lt Kitas naujienas, įvairius žaidimus bei konkursus rasite prisijungę prie projekto „Mes rūšiuojam“ Facebook profilyje.

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Komentarų sąrašas (1)
         
         

© Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, biudžetinė įstaiga.
Pasitikėjimo telefonas: (+370 46) 217 888
Sprendimas: IDAMAS