Pradžia
Lt En

Uostamiesčio sporto mėgėjams – naujas stadionas

Uostamiesčio sporto mėgėjams – naujas stadionas

Šalia Klaipėdos miesto savivaldybei priklausančios „Gilijos“ pradinės mokyklos (Taikos pr. 68) atliekami paskutiniai naujo stadiono įrengimo darbai – tvarkoma aplinka.

Daugiau nei pusantro hektaro užimančioje mokyklos teritorijoje, seno stadiono vietoje, įrengtas naujas sporto aikštynas.

„Sportuoti šiame sporto aikštyne galės ne tik „Gilijos“ pradinės mokyklos mokiniai, bet ir vietos bendruomenė. Didesnis dėmesys klaipėdiečių fiziniam aktyvumui – vienas iš mūsų prioritetų. Ragindami žmones sportuoti, turime sudaryti sąlygas tai daryti gryname ore, kuo arčiau namų – kad įpročio sportuoti nestabdytų kitos aplinkybės, papildomi resursai. Labai norėtųsi, kad gyventojai vertintų, tausotų miesto turtą ir atsakingai elgtųsi su juo tiek šiame stadione, tiek kitose viešosiose vietose“, – sako Klaipėdos miesto meras Arvydas Vaitkus.

Anksčiau pelkėtame „Gilijos“ sporto aikštyne buvo įrengta drenažo sistema, dirbtinės žolės futbolo aikštė su kamuolių gaudyklėmis, multifunkcinė zona su lengvosios gimnastikos elementais. Atnaujintos esamos krepšinio ir tinklinio aikštelės, įrengiant vandeniui pralaidžią dvisluoksnę liejamą dangą. Krepšinio aikštelė aptverta. Tinklinio aikštelėje įrengti nauji reguliuojamo aukščio tinklinio stovai. Taip pat įrengti bėgimo takai, šuolių į tolį sektorius. Šalia bėgimo takų, ant trinkelių pagrindo įrengta kupolinė pavėsinė, kuri galės atlikti ir lauko klasės funkciją. Sporto aikštynas aptvertas, įrengtas apšvietimas. Priėjimui prie sporto aikštelių įrengti pėsčiųjų takai.

Dar stadione bus įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

Stadiono rangos darbai, kainavę 520 tūkst. eurų, buvo pradėti 2023 m. rugpjūtį. Lėšos „Gilijos“ pradinės mokyklos stadiono atnaujinimui skirtos iš Klaipėdos miesto biudžeto.

Klaipėdos miesto savivaldybės 2024-2026 m. strateginiame veiklos plane Klaipėdos švietimo įstaigų infrastruktūrai gerinti 2024 metais iš viso numatyta skirti 11,5 mln. Eur.

„Gilijos" teritorija prieš naujo aikštyno statybas:

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content