Pradžia
Lt En

OLIMPINĘ DIENĄ SIEKIAMA SURENGTI KLAIPĖDOJE

OLIMPINĘ DIENĄ SIEKIAMA SURENGTI KLAIPĖDOJE

Klaipėdos miestas sulaukė pasiūlymo 2019 m. tapti Olimpinės dienos šeimininku. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas susitiko su Lietuvos olimpinio fondo direktoriumi Vitalijumi Vasiliausku bei renginių ir projektų vadovu Mantu Marcinkevičiumi ir aptarė šio renginio Klaipėdoje perspektyvas.

Olimpinė diena – kasmetinė masiškiausia olimpiniam judėjimui skirta šventė, kurią organizuoja Lietuvos olimpinis fondas. Pastaraisiais metais šis renginys ženkliai išaugo – Olimpinėje dienoje dalyvavo per 30 tūkst. žmonių, kurie išbandė jėgas 70-yje skirtingų sporto šakų. Olimpinė diena taip pat buvo transliuojama tiesiogiai, tad ją pamatė virš 350 tūkst. žiūrovų.

„Vienas iš mūsų tikslų yra ne tik suorganizuoti renginį, bet ir stipriai įtraukti vietinę sporto bendruomenę. Kai yra daug turnyrų, atsiranda poreikis, kad jie būtų kokybiški. Taip pat mums labai svarbu masiškumas ir žinomumas. Siekiame, kad į renginį įsitrauktų visi miestiečiai – nuo vaiko iki senjoro. Mums labai svarbus miesto vaidmuo, kad jis skleistų olimpinę idėją“, – sakė Lietuvos olimpinio fondo direktorius V. Vasiliauskas.

Pasak Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus S. Budino, Klaipėda yra tikrai pajėgi ir pasiruošusi priimti tokio masto renginį.

„Sportui dėmesys paskutiniu metu yra labai didelis. Ne paslaptis, kad kitais metais Klaipėdoje bus didelė sporto renginių gausa, nes laimėjome 2018 m. Europos sporto miesto titulą. Todėl kitąmet yra numatyta nemažai infrastruktūrinių projektų: baseino, atitinkančio visus tarptautinius reikalavimus, atidarymas, futbolo mokyklos konversija, irklavimo bazės rekonstrukcija. Netrukus bus atidaryti ir 2 dirbtinės dangos stadionai, – sakė S. Budinas. – Mūsų infrastruktūra tikrai galėtų patenkinti visus šio renginio organizatorių poreikius.“ Klaipėdos miestas taip pat patrauklus ir tuo, kad čia būtų galima surengti ir paplūdimio futbolo bei tinklinio varžybas.

Olimpinės dienos metu klaipėdiečiai ir miesto svečiai turės galimybę dalyvauti įvairių sporto šakų varžybose, mėgėjiškai išbandyti skirtingas sporto rungtis, stebėti parodomąsias programas. Mieste vyks ne tik sporto rungtynės, bet bus organizuojamos ir įvairios atrakcijos, pramoginės veiklos, koncertai, tad visi žiūrovai bus įtraukti į renginį.

Pritarimo šio renginio organizavimui Klaipėdos mieste bus prašoma Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos. Pritarus tarybai, Olimpinė diena Klaipėdoje vyks 2019 m. pirmąjį birželio penktadienį–šeštadienį.

 

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading