Pradžia
Lt En

Dainuok, mano siela

Klaipėdos koncertų salė

Vasario 2 d., penktadienis, 18.30 val., I a. fojė

„Dainuok, mano siela“

Viktorija Miškūnaitė (sopranas), Eugenijus Chrebtovas (baritonas), Darius Mažintas (fortepijonas)

Programa: Wolfgang Amadeus Mozart, Gaetano Donizetti, Giuseppe Verdi, Georges Bizet, Richard Strauss, Piotr Čaikovskij, Vytautas Barkauskas

Koncerte „Dainuok, mano siela“ klausysimės Viktorijos Miškūnaitės (sopranas) ir Eugenijaus Chrebtovo (baritonas) dainavimo. Abu solistai yra pagrindinių vaidmenų atlikėjai Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Metų operos solistės nonimaciją ir „Auksinį scenos kryžių“ geriausios operos solistės kategorijoje pelniusi V. Miškūnaitė savo kūrybinėje biografijoje jau turi sukaupusi brandžių vaidmenų, surinkusi tarptautinių konkursų ir meistriškumo kursų patirtį.  Nuo pat mažens ji degė begaliniu noru dainuoti.

Ukrainoje gimęs Eugenijus Chrebtovas viename interviu teigia, kad jam geriausia yra Lietuvoje, ten, kur namai. Jo idealas – dainininkas, kuris sugeba nemeluoti sau, būti atviras ir profesiškai sąžiningas. E. Chrebtovas yra sukaupęs solidų profesinių pasiekimų ir įvairių meninių patirčių bagažą.

Pasak solistams akompanuosiančio pianisto Dariaus Mažinto, „koncerte skambės žinomų operų arijos, lietuvių autorių kūriniai, taip pat Richardo Strausso vokalinis ciklas, kuris buvo sukurtas mylimajai sužadėtuvių proga. Bus ir Vytauto Barkausko satyrinis ciklas apie kiškį ir kitus gyvūnus“.

 

Bilietai: 14 Eur. Taikomos nuolaidos

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams