Skip to content
Lt En
Pradžia
Lt En

DĖMESIO: ŠEIMOS DIENA SU BIBLIOTEKA!

Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų padalinys

2022 m. gegužės 14 d. 12.00-15.00 val. kviečiame Šeimos dieną švęsti kartu su Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešąja biblioteka Pempininkų aikštėje prie fontano!

Šventėje turės ką veikti visi šeimos nariai – nuo jauniausių iki vyriausių!

„Priminsime ir supažindinsime su seniai žaistais (kai namuose neturėjome kompiuterių!) lauko žaidimais; kartu surengsime robotų olimpines žaidynes; edukacijoje pasigaminsime puppet lėlytes; pakviesime sudalyvauti orientaciniame žaidime bei susipažinti su įvairiais optiniais prietaisais! Jūsų lauks animatoriaus – Kitana/ vaikų švenčių organizatorius – atrakcijos bei saldūs prizai“, - viliojančiai į renginį kviečia bibliotekininkės.

Renginyje taip pat dalyvaus UAB „Optomika“ dirbanti su optiniais, optoelektroniniais, šiluminiais bei naktinio matymo prietaisais ir specialiąja įranga, kuri pritaikyta ne tik mėgėjiškai, bet ir profesionaliai veiklai, tokiai kaip kariuomenė ar policija!

Smagaus laiko su šeima prie Pempininkų fontano! (P.s. esant prastam orui, šventė vyks Pempininkų bibliotekoje (Taikos pr. 81A, Klaipėda).

Renginio nuoroda –  https://fb.me/e/1ua4czGpi

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams