Pradžia
Lt En

Diskusija apie Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų bendrosios 2021–2027 m. programos „Europos horizontas“ (angl. Horizon Europe) vieną iš darbo programų– Europos inovacijų tarybą (angl. European innovation council, EIC)

Tiesioginė transliacija internetu

Klaipėdos regiono mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) atstovai, mokslininkai, tyrėjai ir besidomintys naujovėmis, kviečiami į diskusiją apie Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų bendrosios 2021–2027 m. programos „Europos horizontas“ (angl. Horizon Europe) vieną iš darbo programų – Europos inovacijų tarybą (angl. European Innovation Council, EIC) (toliau – Programa).

Diskusija įvyks balandžio 23 d. 11 val. MS TEAMS platformoje.

Diskusija organizuojama bendradarbiaujant Asociacijai „Klaipėdos regionas“ ir Mokslo inovacijų ir technologijų agentūrai (MITA).

Programą pristatys Dr. Edita Bagdonaitė, Mokslo inovacijų ir technologijų agentūros, Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų programų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vyr. specialistė.

Diskusijos tikslas – kartu ieškoti atsakymų į šiuos klausimus apie EIC WP 2021 darbo programą:

  • Ar EIC Pathfinder kvietimai bus atviri visų sričių ankstyviausiems moksliniams ir technologiniams tyrimams?
  • Ar numatyta parama atsirandančioms proveržio technologijoms arba ardančiosioms inovacijoms sveikatos, žaliojo kurso, skaitmeninimo ir kitose tikslinėse kryptyse?
  • Kokią unikalios vertės dalį suteikia mažoms ir vidutinėms įmonėms EIC Accelerator priemonėje mišrusis finansavimo modelis?
  • Dirbtinio intelekto metodas EIC Accelerator paraiškų rengėjams (RE)evoliucija ar šiandienos aktualija?
  • „Raudona kortelė“ EIC Accelerator paraiškų perteikimo procese. Ar bendradarbiaujant su šalyje nominuotu teminės srities atstovu (National Contact Point, NCP) galima sumažinti riziką iki „geltonos kortelės“ įspėjimo?

MITA kontaktai pasiteirauti:
Dr. Edita Bagdonaitė, tel. +370 604 76851, el. p. edita.bagdonaite@mita.lt

Diskusijos metu taip pat bus trumpai pristatyta šiuo metu rengiama Klaipėdos regiono specializacijos strategija iki 2030 m.

Renginio kalba: lietuvių.

Renginio trukmė: iki 1 val.

Registracija: https://forms.gle/4Wvm7ndWBkAZkwhb8

(prisijungimo nuoroda  užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųsta el. paštu).

 

Kilus klausimams: raimonda@klaipedaregion.lt arba tel. nr. +370 614 16706.

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams