Pradžia
Lt En

„Gintarinės jūrmylės“ bėgimas

Smiltynė

Spalio 12 d. jau devynioliktą kartą Smiltynėje vyks gražia uostamiesčio tradicija tapusi unikali rudens sporto šventė – „Gintarinės jūrmylės“ bėgimas.

„Gintarinė jūrmylė” – visiems atviras renginys: jame varžosi įvairaus amžiaus (nuo 4 iki 70 metų), skirtingo fizinio pasirengimo bėgimo entuziastai. Bėgimas vyksta unikaliose pajūrio trasose, tad dalyviams tenka išbandyti jėgas bėgant smėliu, asfaltu, miško takeliais.

Bėgimo distancija matuojama jūrmylėmis (1 jūrmylė lygi 1852 m). Pagal amžių ir fizinį pasirengimą varžybų dalyviai gali rinktis bėgti 0,5; 1; 3 ir 6 jūrmyles.

Dalyviai įveikę 3 ir 6 jūrmylių distancijas bus apdovanoti originaliais bėgimo marškinėliais, o greičiausieji – ir piniginiais prizais.

Dalyvavimas bėgime – nemokamas!

„Gintarinė jūrmylė“ – tai ne tik šaunus būdas išbandyti savo fizines jėgas, patirti varžybų azartą, bet ir galimybė pajausti jūrinio miesto dvasią.

Organizatoriai: Klaipėdos miesto savivaldybė, Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos federacija ir Lietuvos lengvosios atletikos federacija.

Daugiau informacijos ir registracija: www.gintarinejurmyle.lt

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams