Pradžia
Lt En

KIVA baigiamasis koncertas II

Klaipėdos koncertų salė

Liepos 6 d. , penktadienis, 20.00 val., Klaipėdos koncertų salė

Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai

KIVA  baigiamasis koncertas II

Dalyvauja violončelininkų ansambliai, orkestras ir choras

Ansamblių  ir orkestro vadovas Joseph Hasten (violončelė, Vokietija)

Choro dirigentas Algirdas Biveinis

Programa: įvairių kompozitorių muzika

Koncerto pabaigoje bus giedama „Tautiška giesmė“

 

Nemokamai

 

Violončelės akademijos baigiamasis renginys vyks liepos 6 dieną ir bus skirtas Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai paminėti. Jame koncertuos iš KIVA dalyvių suburti violončelininkų ansambliai, orkestras ir choras.

Violončelininkų ansamblį bei orkestrą parengė Josephas Hastenas, pelnęs pripažinimą kaip vienas iškiliausių Vokietijos violončelės pedagogų. Violončelės meno paslapčių jis sėmėsi Tarptautinėje Yehudi Menuhino muzikos akademijoje Gštade (Šveicarija) pas patį Yehudį Menuhiną. Kaip atlikėjas ir pedagogas koncertavo ir dėstė kamerinį ansamblį daugelyje Europos šalių. Jis yra Tiubingeno muzikos mokyklos kamerinio orkestro ir prestižinio violončelių ansamblio „± 12Vc“ meno vadovas.

Violončelininkų chorą parengęs jaunosios kartos dirigentas Algirdas Biveinis šiuo metu studijuoja orkestrinį dirigavimą Graco muzikos ir vaizduojamųjų menų universitete (Austrija). Tai „puikus neakademiško mąstymo muzikantas, drąsiai bandantis neįprastas spalvas ir sprendžiantis sudėtingas muzikines idėjas“. (Beata Baublinskienė, „Lithuanian Music Link“ Nr. 12)

Koncerte bus nepamiršta ir tradicija šią ypatingą dieną kartu su visais pasaulio lietuviais sugiedoti Vinco Kudirkos „Tautišką giesmę“. Taip bendrystės jausmą patirs ne tik visi akademijos dalyviai, bet ir koncerto publika.

 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams