Pradžia
Lt En

Meno bibliotekoje pristatomas fotografijų albumas „Drozofilos didžėjai ir džedajai III“

Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Meno skyrius (J. Janonio g. 9)

Klaipėdos Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Meno skyriuje, J. Janonio  g. 9., kovo 9 d., ketvirtadienį, 17.00 val. kviečiame į fotografijų albumo „Drozofilos didžėjai ir džedajai III“ pristatymą. Dalyvaus menininkai Benas Šarka, Vladas Balsys, Paulius Sadauskas, Kristina Sadauskienė.

Fotografijų albumas įamžina ir pratęsia prieš kelis metus Klaipėdoje vykusį meninį Beno Šarkos ir bendraminčių projektą. Be išankstinio pasiskelbimo, be menui nusiteikusios publikos surinkimo, įvairiose miesto viešose ir mažiau viešose erdvėse pasirodydavo atropomorfiniai kiškiai. Jie atsirasdavo tarsi iš niekur, iš keisto įtrūkio realybėje, ir kaskart būdavo užsiėmę kažkokiais, tik jiems vieniems suprantamais darbais, pvz., vystė vėją į nepamatuojamo ilgumo audinį. Miestiečiai žiūrėjo, kraipė galvas, kartais kalbino, kartais keikė juos ar juokėsi iš jų. Šie personažai veikė tiek miestiečių akivaizdoje, tiek ir visai be žiūrovų.

„Kūrėjų sąjungos“ išleistas albumas – to keisto, šiek tiek siurrealistinio laiko prisiminimas ir metamorfozė. Veiksmas tapo vaizdu, vaizdą papildė tekstas. Klaipėdoje ir ne tik joje vėl pasirodo kiškiai.

Leidinys pretenduoja tapti populiariausia ir gražiausia „Klaipėdos knyga 2022“. Maloniai kviečiame dalyvauti ir balsuoti svetainėje: www.biblioteka.lt arba Klaipėdos bibliotekose.

Ir primename, kad kiškiai mėgsta morkas, gėlių nevalgo!

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams
Skip to content