Skip to content
Lt En
Pradžia
Lt En

Nuotolinis Raimondo Kuodžio pristatymas „Apie GEROVĖS valstybę PAPRASTAI“

Tiesioginė transliacija internetu

2021 m. gruodžio 2 d. (ketvirtadienį) 15:00 prasidės nuotolinis dr. Raimondo Kuodžio pristatymas „Apie GEROVĖS valstybę PAPRASTAI“. Reniginio nuorodą rasite čia – https://www.facebook.com/events/2658739734270103/

Norime kalbėti apie tai paprastai, bet su žmonėmis, kurie žino - nes būtent mes visi turėtume būti gerovės kūrėjai ir dalyviai, tačiau kol kas Valstybė mums nesako kaip tai padaryti. 

Pastaruosiuose Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose pirmenybę atidavėme pažadui Gerovės valstybę mūsų šalyje sukurti. Apie ką ta „Gerovės valstybė“, kokia nauda iš jos man, mano šeimai, mano tautai? Kas ir kaip ją kuria, kaip matuosim rezultatą ir kiek "kilogramų" gerovės Lietuvai liks nuo Vilniaus? Kodėl prieš rinkimus Gerovės Valstybę mums žada, tačiau vėliau nebematom ką daro? Laikas išsiaiškinti! 

Raimondas Kuodis – ekonomistas, makroekonominės politikos ir viešosios ekonomikos ekspertas, socialinių mokslų daktaras, profesorius, arba kitaip žmogus, Lietuvos sprendimų priėmėjams paaiškinęs „Kaštų ir naudos analizės“ terminą ir ją naudoti viešąjį sektorių išmokęs. Sako, kad dr. Raimondas Kuodis Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų studentams taip gerai išaiškina Gerovės valstybė temą, kad tie ir naktį pažadinti gali pasakyti kokie yra galimi tos Gerovės valstybės modeliai, kuris geriausiai tinka mums ir kiek eurų ar laimės prie mūsų šeimų biudžetų ar savijautos pridės Gerovės įdiegimas.

Nuotolinio pristatymo metu savo žinojimu dr. Raimondas Kuodis pasidalins su visais prisijungusiais žingeidžiais ir nenorinčiais, kad jiems pasakas politikai sektų, piliečiais. 

2 val. skirto laiko bei dėmesio – ir visi būsime išsiaiškinę Prezidento 2,5 metų saugotą paslaptį. Verta? Verta! 

Jums rūpimus klausimus galėsite užduoti www.sli.do platformoje. 

Renginį organizuoja Klaipėdos bendruomenių asociacija (KBA) 

Nuotolinio renginio techninį aptarnavimą užtikrins RGB pictures (UAB “Intema”)

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams