Skip to content
Pradžia
Lt En De Ru

Paskaita „Efektyvi komunikacija: pagrindiniai sėkmingo bendravimo principai“

Klaipėdos miesto Imanuelio Kanto viešoji biblioteka

Birželio 16 d. 17.30 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia į atvirą paskaitą „Efektyvi komunikacija: pagrindiniai sėkmingo bendravimo principai“. Paskaitą ves lektorė, organizacijų psichologė Aistė Mažeikienė.

Ar yra bendrų, visiems tinkamų komunikacijos principų, ar su kiekvienu reikia atskiro „kodo“? Kaip elgtis, kai nesulaukiame kito žmogaus reakcijos? Kuo panašūs abejingumas ir… neaiškumas? Kiek veiksminga komunikacija yra… motyvacija? Kaip didinti komunikacijos aiškumą ir užtikrinti sklandų bei operatyvų susikalbėjimą? Kai, atrodytų, jokios komunikacijos nesinori: „apsinuodijimas žmonėmis“ ir kaip jo išvengti? Tai klausimai, kurie bus atsakyti paskaitoje.

Organizacijų psichologė Aistė Mažeikienė turi 24 metų aktyvaus praktinių įgūdžių mokymo patirtį: veda praktinius mokymus ir konsultacijas personalo valdymo, klientų aptarnavimo, įtaigaus bendravimo temomis. Šalia mokymų veiklos, VU Verslo mokykloje dėsto „Verslo psichologiją“, Kazimiero Simonavičiaus universitete – „Teisės psichologiją“, „Juridinę retoriką“.

Renginys bibliotekoje organizuojamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuotą projektą „Negalios iššūkis: integracija“, tačiau paskaita atvira visiems besidomintiems efektyvios komunikacijos ir bendravimo psichologijos temomis.

Kviečiame dalyvauti!

Renginio nuoroda – https://fb.me/e/a2tNuO08n

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Gyventojams