Pradžia
Lt En

Per Kalėdas delfinariume siaus Kapitonas Flintas

Lietuvos jūrų muziejus

Kiekvienais metais kalėdiniu laikotarpiu Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume nutinka kas nors neregėto. Paprastai čia įsikuria smagūs pasakų personažai, pasirodantys kartu su delfinais šventiniuose spektakliuose.

Šiais metais į svečius pas delfinus atvyksta nutrūktgalvis nenuorama visų vaikų ir delfinų geriausias draugas Kapitonas Flintas, kuris pristato kalėdinę muzikinę programą „Aplink pasaulį su kapitonu Flintu ir delfinais!” Tai – linksmas, abejingų nepaliekantis renginys, kurio metu, skambant piratų kapitono Flinto atliekamoms dainoms (dainų autorius ir atlikėjas – aktorius Saulius Vilius Bartaška), vaikai leidžiasi į smagią kelionę aplink pasaulį, patirdami begalę nuotykių. Kelionės tikslas – rasti stebuklingą Kalėdų Senelio Laplandijos šalį. Rengėjai žada ne tik smagią muziką, bet ir tai, kas labai patinka vaikams: jų laukia šokiai ir žaidimai su Kalėdų Seneliu ir Kapitonu Flintu.

Šie šventiniai pasirodymai Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume vyks gruodžio 15, 16, 20, 22, 23, 26 d. 12.00 ir 15.00 val. Šventinių pasirodymų dienomis į muziejų iš Klaipėdos plauks tiesioginiai AB „Smiltynės perkėla“ keltai.

Kalėdines staigmenos vaikų ir suaugusiųjų laukia ir atsinaujinusiame Jūrų muziejaus akvariume. Čia veiks kalėdinis Pingvinų paštas, o tunelyje po vandeniu galėsite stebėti, kaip su didžiaisiais eršketais nardys pats Kalėdų senelis! Muziejus dirbs nuo 10.30 iki 16.30 val. penktadienį–sekmadienį.

Įprasti delfinų ir kaliforninių jūrų liūtų pasirodymai bus rengiami gruodžio 19, 21, 27 , 28 d. 12 ir 15 val.

Evaldo Lasio nuotr.

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams