Pradžia
Lt En

Šimtmečio popieriaus dirbtuvės

Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka

Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos Edukacinėje Erdvėje (H. Manto 9a) vasario ir kovo mėn. bus organizuojami popieriaus gaminimo edukaciniai užsiėmimai, skirti paminėti Lietuvos Šimtmetį. Kviečiame visus - vaikus ir suaugusius, moksleivių grupes, kolektyvus ir individualiai, kartu minėti Lietuvos Šimtmetį bei dalyvauti edukacijose.

Platesnė informacija apie edukacinius užsiėmimus: Užsiėmimuose gali dalyvauti įvairaus amžiaus vaikų ir moksleivių (6-18 m.) klasės, kuriems bus rodomas ir aiškinamas rankų darbo popieriaus gaminimo procesas, apžvelgiama popieriaus istorija turimais eksponatais ir kiekvienas edukacijos dalyvis galės pats išbandyti gaminimo procesą bei pasigaminti savo popieriaus lakštą.

Pasigaminus popierių, ant specialiai Šimtmečiui skirto popieriaus, kviesime visus norinčius išreikšti savo meilę Lietuvių kalbai ir sudalyvauti bibliotekos akcijoje "Myliu lietuvių kalbą, nes...".

Užsiėmimai „Šimtmečio popieriaus dirbtuvės“ vyks:

Vasario 20 d. 17.00 val.

Kovo 6 d. 17.00 val.

 

Kviečiame visus susidomėjusius vasario ir kovo mėn. registruotis edukacijose  el. paštu: erdve@klavb.lt arba telefonu: 8 46 412532. Daugiau informacijos bibliotekos Edukacinėje erdvėje (Herkaus Manto 9A, Klaipėda).

Švęskime Lietuvos Šimtmetį kartu!

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams