Pradžia
Lt En

V. Zaikino 2-jų veiksmų komedija „Nepažįstamoji“

Žvejų rūmai

2018 09 23  19 valDidžioji salė

Maskvos šiuolaikinis antreprizės teatras

Zaikino 2-jų veiksmų komedija „Nepažįstamoji“

Režisierius Vladimiras Bolšovas

Vaidina Aleksėjus Čadovas, Agnija Ditkovskytė, Irina Medvedeva ir V. Bolšovas

Bilietai: 17.00 – 41.00 €, Bilietai.LT

 

ŠIUOLAIKINIS ANTREPRIZĖS TEATRAS (Maskva)

Vladimiras Zaikinas

„Nepažįstamoji“

2-jų veiksmų komedija

 

Režisierius – Vladimiras Bolšovas

Vaidina: Aleksėjus Čadovas, Agnija Ditkovskytė, Irina Medvedeva, Vladimiras Bolšovas

Pagal siužetą pagrindinis herojus automobiliu partrenkia nepažįstamąją ir, norėdamas išvengti bausmės, ją, netekusią sąmonės, parveža namo, galvodamas, kad ją užmušė. Kartu su žmona jie mąsto kaip atsikratyti kūnu ir kviečia herojaus tėvą jiems padėti. Tėvas – mokslininkas, paskyręs savo gyvenimą visatos paslapčių paieškoms ir dėl to apleidęs savo sūnų. Paaiškėja, kad atsigavusi nepažįstamoji ir yra ta pati visatos paslaptis, o tiksliau, tikroji Meilė.

Herojai laužo galvas kaip jos padedami gali išspręsti savo finansines ir kitas problemas. Meilė bando jiems paaiškinti, kad gyvenime svarbiausia yra ji – Meilė, kad ji pati išgelbės juos nuo bet kokių negandų, tačiau herojai negali suprasti apie ką ji kalba.

Scenoje žiūrovų laukia sudėtingos metamorfozės ir virsmai, kai nuo herojų vaikiško susižavėjimo jausmo jie pereina į tikrą neapykantą, nuo garbinimo – į šaltą įsiūtį ir ledinį apskaičiavimą. Nuostabu ir patrauklu sekti, kaip susiduria požiūriai ir principai, duždami į realybę. Herojams, pasinėrusiems į žinomus šiandieninio megapolio prieštaravimus, nepažįstamoji bando išaiškinti savo didįjį vaidmenį. Nes, kaip žinoma, būtent meilė išgelbės pasaulį.

Filosofinėje tragikomedijoje vaidina puikūs Šiuolaikinio antreprizės teatro („Современный Театр Антрепризы“)  aktoriai: Aleksėjus Čadovas, Agnija Ditkovskytė, Irina Medvedeva, o pagrindinio herojaus tėvo rolę atliks pats spektaklio režisierius – Vladimiras Bolšovas. Pažymėtina, kad tai pirmasis buvusių sutuoktinių Aleksėjaus Čadovo ir Agnijos Ditkovskytės bendras darbas scenoje.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30

Renginio trukmė: ~2:30 val. (viena pertrauka 30 min.)

Amžiaus cenzas: N – 12

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/nepazistamoji-komedija--klaipeda-252959/

 

Organizatorius – MTÜ Lamazi

 

Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams