Pradžia
Lt En

Informacija dėl šalpos išmokų ir kompensacijų

Informacija dėl šalpos išmokų ir kompensacijų

Informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. šalpos pensijas (neįgalumo ir senatvės), šalpos kompensacijas (toliau – šalpos išmokos), transporto išlaidų kompensacijas ir lengvojo automobilio įsigijimo ir jo techninio pritaikymo išlaidų kompensacijas skirs ir mokės Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teritoriniai skyriai (toliau – Sodros teritoriniai skyriai). Sodros teritoriniai skyriai visą reikalingą informaciją išmokų mokėjimui nuo 2019 m. sausio 1 d. gaus tiesiogiai iš savivaldybių administracijų.

Atkreipiame dėmesį, kad pasikeitus mokančiai institucijai, asmenims, gaunantiems šalpos išmokas ir transporto kompensacijas, išmokų mokėjimas bus tęsiamas be atskiro prašymo. Išmokas 2019 m. sausio mėn. gavėjai gaus tokiu pat būdu (per pašto skyrių ar į asmeninę sąskaitą banke) kaip ir iki šiol.

Po 2019 m. sausio 1 d. norėdami pakeisti išmokos mokėjimo būdą (gauti išmoką ne pašte, o banke, pervesti į kitą asmeninę sąskaitą banke ir pan.), pranešti apie aplinkybes, turinčias įtakos išmokų mokėjimui, ar pateikti prašymą atnaujinti sustabdytos išmokos mokėjimą, asmenys turi kreiptis į Sodros teritorinį skyrių pagal gyvenamąją vietą (Klaipėdos miesto gyventojai, adresu Smiltelės g. 12A, Klaipėda) arba į bet kurį kitą Sodros teritorinį skyrių, arba per Sodros elektroninę gyventojų aptarnavimo sistemą EGAS adresu http://gyventojai.sodra.lt. Informacija išmokų klausimais po 2019 m. sausio 1 d. taip pat bus teikiama ir bendruoju Sodros informacijos centro telefonu – 1883.

Priežiūros (pagalbos) bei slaugos išlaidų tikslinės kompensacijos ir toliau bus mokamos Savivaldybės administracijų Socialinės paramos skyriuose.

Informacija Klaipėdos miesto gyventojams teikiama Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyriaus informacijos telefonais:

  • Vytauto g. 13 – tel. ( 8 46) 41 08 40
  • Laukininkų g. 19A – tel. (8 46) 32 46 96

 

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams