Pradžia
Lt En

Kviečiame dalyvauti apklausoje

Kviečiame dalyvauti apklausoje

Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras vykdo neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi situacijos Klaipėdos mieste tyrimą.

Neformalusis suaugusiųjų švietimas – asmens ir visuomenės interesus atitinkantis švietimas pagal įvairias neformaliojo suaugusiųjų švietimo poreikių tenkinimo, kvalifikacijos tobulinimo, papildomos kompetencijos įgijimo programas, teikiamas ne jaunesniems negu 18 metų asmenims. Šio tyrimo tikslas yra įvertinti, kaip pasikeitė Klaipėdos miesto neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi situacija (gyventojų poreikiai ir dalyvavimas neformaliajame švietime bei informacijos prieinamumas Klaipėdos miesto bendruomenei dėl neformaliojo švietimo ir tęstinio mokymosi paslaugų).

Anketa yra anonimiška, visi pateikti duomenys bus naudojami tik statistiškai apibendrinti, palyginti ir moksliškai interpretuoti.

Prašome dalyvauti neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi situacijos Klaipėdos mieste tyrime ir užpildyti anketą, kurią rasite čia.

Komentarai

Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams