Skip to content
Lt En
Pradžia
Lt En

Įgyvendintas Klaipėdos miesto savivaldybės dalinai finansuotas UAB „Vakarų idėjos“ projektas

Įgyvendintas Klaipėdos miesto savivaldybės dalinai finansuotas UAB „Vakarų idėjos“ projektas

Klaipėdos miesto savivaldybė prisidėjo prie miesto erdvių įveiklinimo ir dalinai finansavo UAB „Vakarų idėjos“ projektą, kurio tikslas – konversinėje miesto teritorijoje įsikūrusio kiemo „HOFAS“ funkcionalumo plėtra ir klientų aptarnavimo infrastruktūros vystymas.

HOFAS – analogų neturinti, kultūrinė erdvė Klaipėdoje, jau antrąjį sezoną kvietė žmones išeiti į kiemą. Kiemą be rūpesčių, kuriame susitinka ir bendrą kalbą randa visi. Atėję šokti ar ramiai pasišnekučiuoti, susitikę kurti, svajoti ir būti.

Šį sezoną HOFAS suorganizavo daugiau nei 30 renginių – teatro performansų, koncertų, filmų peržiūrų ir DJ vakarų. Dauguma iš jų buvo nemokami ir prieinami visiems miestiečiams ir miesto svečiams, kurių per visą sezoną apsilankė virš 40 tūkstančių.

Įvykdytas bendradarbiavimas su TheAtrium, Materia Magica teatro festivaliais bei AIROS šokio teatru ir Menų festivaliu Plartforma - kvietė švęsti teatrą ir pajusti jį iš labai arti netradicinėje aplinkoje.

Bendradarbiavimas su Suspausto laiko ir BLON Animacijos ir vaizdo žaidimų festivaliais leido žmonėms pamatyti kruopščiai atrinktą analoginį, eksperimentinį kiną bei animacinius filmus kitais kampais ir nustebti juos atradus.

Ant didžiosios HOFO scenos šį sezoną pasirodė ir savo įvairumu gyvos muzikos gerbėjus lepino tokios grupės kaip ba., Afrodelic, Solo ansamblis, Homechestra, Ministry of Echology, Baltic Balkan, Kamanių šilelis ir kiti.

Įvairios stilistikos ir nuotaikos DJ pasirodymai, tarp kurių Fisherman&Friends renginių serija, organizuota kartu su minimal.lt komanda, Anna Hanna, Rheeno, Bell Riots, Žilvinas Noruišis, Genys ir kiti kūrė skirtingas emocijas, džiuginusias melomanų ausis ir šokėjų kojas.

Šaltuoju metų sezonu HOFAS veiklos nestabdo ir kvies lankytojus patirti skirtingus renginius kartu urbanistinėje erdvėje, nes projekto metu įsigyti anglies pluošto infraraudonųjų spindulių šildytuvai.   Projekto įgyvendinimo metu buvo įsigytos pavėsinės, garsą absorbuojančios akustinės plokštelės, geresnei akustikai renginių metu, remontuotas angaro stogas, vykdyta reklama socialiniuose tinkluose.

Klaipėdos miesto savivaldybė jau trejus metus skelbia smulkaus ir vidutinio verslo išlaidų kompensavimo ir dalinio finansavimo konkursus. Finansavimas 2020 m. buvo skirtas šiems ekspertų geriausiai įvertintiems projektams pagal numatytas 4 prioritetines sritis:

UAB „Vakarų idėjos“, įmonės kodas – 303123897, paraiškai „Kiemo HOFAS funkcionalumo plėtra ir klientų aptarnavimo infrastruktūros vystymas“ – 12 098,62 Eur;

VšĮ „Baltijos technologijų parkas“, įmonės kodas – 304628728, paraiškai „Klaipėdos miesto konkurencingumo didinimas siekiant pritraukti kvalifikuotus darbuotojus, kurti bei vystyti verslą“ – 6 600,00 Eur;

Martyno Buivydo, vykdančio individualią veiklą pagal verslo liudijimą Nr. CJ402550-1, paraiškai „Naujų, didesnių lazerinių staklių skirtų medžio pjovimui įsigijimas“ – 7 759,20 Eur;

MB „Mazgai“, įmonės kodas – 305591752, paraiškai „Kaituok su Klaipėda“ – 10 000,00 Eur;

UAB „Popa LT“, įmonės kodas – 304692524, paraiškai „Išmaniems katamaranams pritaikytos infrastruktūros įrengimas maršrutui: Klaipėdos senamiestis–Klaipėdos universiteto botanikos sodas“ – 12 400,00 Eur.

Informaciją apie Klaipėdos miesto savivaldybės ir Nacionalines priemones verslui bei kitas pagalbos ir konsultavimo galimybes verslui Klaipėdos mieste, rasite skyrelyje Parama verslui.

Komentarai


Komentaro matomumui reikalingas administratoriaus patvirtinimas

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Loading
Lt En
Gyventojams